Skocz do zawartości
Gość kolomek

Głos przy nagrywaniu :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolomek

Witam!

Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość zmiany głosu jak np chcę nagrać secika w vDJ?jezyk.gif

otóż kolega mnie poprosił żebym nagrał dla niego seta w Vdj bo potrzebny był do czegoś happy.png(nie wiem do czego nie interesuje mnie to) więc nagrałem mu "ładnego" secika godzinnego i gdy to przesłuchał to mi powiedział " tyy stary nie dałoby rady jakoś tego twojego głosu zmienić bo brzmisz jak jakiś strasznie przepity człowiek albo jakbyś miał jakąś chrypkę"

Wiec piszę takiego posta żeby się dowiedzieć czy jest taka możliwość zmiany głosu i czy do tego jakieś programy są potrzebne?jezyk.gif

pozdrawiam: Ołek (Dj Ołkson happy.png)

Nie dasz rady tylko i wyłącznie twojego głosu zmienić ponieważ zmienisz od razu barwy dźwięku utworu który nakłada się z twoim głosem.Więc jeżeli chcesz aby twój głos brzmiał inaczej to niestety utwory w tle też się zmienią.W każdym razie ja się w takie rzeczy nie bawiłem więc mogę się troszkę minąć z prawdą ale moim zdaniem gra nie warta świeczki bo jak przerobisz to utwory mogą wyjść śmiesznie.Najlepiej nagraj od nowa..

no, zapomnialem wspomniec ale to pradwda. takie rzeczy sie robi albo na zywo (o ile znajdziesz jakiegos prgrama) a jak nie to tak jak mowilem nagrywasz wstawki ktore przerabiasz, i potem jak grasz seta to je wrzucasz np na 3 decku albo jako sampel

Gość kolomek

To jeszcze jedno pytanko :DD

jest w Vdj v5.2 +skorka cdj 200 pioonera takie jakby echo z mirko jak w niektórych konsolach jest?:P

Dj R@ven wiem że ma taki efekcik w swojej :P

jak jest to jak to włączyć czy cuś? xD

z góry dzięki (wszystkie odp dostaną plusa jako żebym dobrze wypadł na tym forum xD )

Oczywiście da się zmienić głos przy nagrywaniu seta. Wystarczy program do zmiany głosu w czasie teraźniejszym. Muzyka się nie zmieni.

Jeżeli chodzi o echo z tego co wiem w vdj bez żadnych wtyczek nie uzyskasz tego gdyż program vdj nie ma takiej funkcji (nawet jeżeli jest coś takiego na skórce)