Skocz do zawartości
Gość Karba

[25.11.2011] pierwszy mix.

Rekomendowane odpowiedzi

Oceniajcie i piszcie co mam poprawiac. Pierwsze przejscie totalna klapa, a dalej nie wiem;p

http://www47.zippyshare.com/v/30461860/file.html

Doradźcie mi co mam robic zeby lepiej mi to wyszlo:P

Edit by Robaczek

1. Brak daty w tytule tematu.

2. Brak danych (waga, czas trwania)

Uzupełnij 8)

Ale żeś tempo rozkręcił w niektorych piosenkach to mi się wydaje że aż za szybko :) a co do przejść to ja się mało na tym znam ale popytaj się doświadczonych albo poczytaj gdzieś napewno ktoś ci pomoże bo przejścia nie są najlepsze.

Składanka 5

http://www37.zippyshare.com/v/29041686/file.html

Size: 110.16 MB

Czas: 1:20:13

Jakość: 192 Kb/s

Edytowane przez Karba

Gość Dj Diablo

Chłooooopie, poćwicz przejścia, bo te twoje przejścia to przejścia jak w winampie :) Naucz się robić przejścia frazami, poczytaj co to fraza, co to bit, co to przejście jest tak w ogóle.. Nie oceniam tego, bo nawet sam nie wiem jak to ocenić :P Konie jak cholera, nic z niczym nie gra, fraza się kończy w poprzednim utworze a druga nuta nawet się nie rozkręca, tylko jest na ~30 sec :)

Gość danio1324

Szczerze mowiac miedzy tym ostatnim a pierwszym nie ma duzej roznicy :D

Tak jak koledzy i kolezanki wyzej ci podpowiadali cwicz przejscia, a beda tego efekty i probuj lepej dobierac piosenki.

PozDro

Gość danio1324

Moze i cos lepiej ale i tak nie duzo ;p

Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz ! biggrin.png

PozDrawiam biggrin.png

Edytowane przez danio1324

Gość Karba

Mi się wydaje ze wszystko fajnie, przejscia frazami chyba są co jeszcze tam poprawic trzebaa?? :P

Może jakis głos profesjonalisty ;p

czlowieku masz tupet zeby sie tym chwalic ,ale moim zdaniem (oczywiscie nie jestem zadnym specem,ani znawcą,ale Cwicz odsłuch,i radz sie ludzi ktorzy sie na tym znają, bo wobec mnie to jeszcze długa droga przed Tobą),bo zeby sie czyms chwalić to trzeba miec czym,sztuką jest zrobić Coś SWOJEGO a nie remixować czyjes tracki(tym bardziej np.przyspieszajac tempo,masakra). Mozesz mnie minusować,ale takie jest Moje zdanie. Powodzenia. pozdrawiam.

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...