Skocz do zawartości
matth�w

[12.12.2011] Matthew - Mix vol. 1-2 (2008)

Rekomendowane odpowiedzi

Matthew - Mix

VOL. 1

Size: 60MB

Time: 63Min

http://www59.zippyshare.com/v/35137457/file.html

VOL.2

Size: 69MB

Time: 73Min

http://www59.zippyshare.com/v/45367001/file.html

Poczatek 2008 roku, Mateusz pomyslal ze umie grac i cos nagra... wyzej 2 Voluminy wypocin HAha kon za koniem i tak dalej :D. Miała byc z tego dluzsza seria Mixow rodem wzorowana na Enerdzi Mix, ale coz :D przebudzilem sie troszke muzycznie i nigdy wiecej takich stuff'ow nie gralem :D. Noz widelec ta masakra sie komus spodoba :lol: Hahaha... nie jezdzicie po technice to byly jakis smieszne poczatki i wiem ze jest zjebanie :D CHEEEERS ! :D

ps: jesli chodzi o Tracklisty.. no to niestety nie mam zielonego pojecia jak sie nazywa 80% tego co tu grane :lol: moze ktos kumaty napisze :D

ps2: ZANIM KTOS ZLE ZROZUMIE. TO NIE SA SETY NAGRYWANE DZIS WCZORAJ ANI NAWET W TYM ROKU, SETY MAJA PRAWIE 4 LATA wiec...cisza :lol:

• Upvote 1

No dobra przesłuchałem i powiem ci że nuty w pierwszym secie są dobre i dobrze żeś dał wysoką prędkość bo była by trochę zamuła, natomiast technicznie no cóż każdy słyszy ale widać że to są początki twojego wielkiego grania xD

Drugi set w porządku, ale moim zdaniem słabszy pod względem muzycznym no ale tym flangerem żeś mnie rozbawił była MOOOOOC <3 xD

• Upvote 1

Matuśśś brak mi słów aby wyrazisc Swą opinie buahahahahahahaha

Wybacz Jest Mocccccccccccccc !!!!!! Jest Siła !!!!!! jest Vixaaaaaaaaaaaa !!!

Jadąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą !!! :Peace: a jakie przejscia mrrrrr :D

Podsumowujacccccccccc :) Boskoooo !!!

• Upvote 1

hehehehehehe ah boże aż ciężko uwierzyć że człowiek który serwuje mi najlepsze doznania tranc'owe takie pompeczki słuchał i grał,w ogólę do Ciebie nie pasuje, przejścia profesjonalizm cfaniak.gif obyś do takich czasów nie powrócił,hhehehehe matko sprężynka na początku hahaha.gifbrawa.gif jaaaadooom jaaaadooom jaaadom świry jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadom* .!!!!

-*słowo "jadą" jest specjalnie napisane z błędem,Jest to podkreślenie mocy tego energicznego słowa.!

Dziękuje cfaniak.gif

:

• Upvote 2

Gość â��Konradoâ��

hehe mi się tam podobalo stare dobre czasy xlqx2upf9n91bjsde9.gif konie koniami ale bylo kilka starych walow co kiedys krolowaly w muzyce klubowej ( w PL i nie tylko xD )biggrin.png i zadna wixa to nie jest biggrin.png stary dobry HU biggrin.png haha ale kurna za uja mi to do Cb teraz nie pasuje biggrin.png

Edytowane przez �Konrado�
  • Upvote 1

po zapoznaniu się z Twą twórczością sprzed lat stwierdzam iżmad.gif

1) technikę poprawiłeś o milion % biggrin.png

2) jestem bardzo zadowolona, że gatunek też zmieniłeś bo pewnie bym nigdy trance nie poznała i nie pokochała serce.gif

3) podobają mi się te dwa sety gdyż iż ponieważ świetnie przypominają stare , dobre czasy gdy byliśmy piękni i młodzi lol.gif

MattuŚ zafundowałeś nam dobrą jazdę xlqx2upf9n91bjsde9.gif humor mi poprawiłeś happy.png

AjĆćććć słitaśnie <3

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...