Skocz do zawartości
Gość Maartenmetz

[14.12.2011] Maarten Metz presents MARTI'S MEGA SET 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maartenmetz

Hej! Umieszczam tutaj mojego secika na koniec 2011 roku. Wysłuchajcie go, oceniajcie i komentujcie. Bardzo proszę smile.png

Maarten Metz presents MARTI'S MEGA SET 2011

genre: electro/house

waga: 137 MB

długość: 1:40:00

jakość: 192 kb/s

data: 12/12/2011

[zs]http://www37.zippyshare.com/v/86548625/file.html[/zs]

BARDZO MI ZALEŻY NA WASZYCH OPINIACH

JEŚLI POJAWIĄ SIĘ KOMENTARZE TO WRZUCĘ PEŁNĄ TRACKLISTĘ MOJEGO SETA

Edytowane przez Maartenmetz

Gość Maartenmetz

No napiszcie co myślicie o moim secie. Jak mi wyszły przejścia? Czy uważacie, że set jest spójny i czy dobór kawałków został odpowiednio wyselekcjonowany? Proszę o commentyâŚ

Gość Maartenmetz

Przejścia okej, muzycznie też dość fajnie, chociaż to nie jest mój klimacik, ogólnie dobra robota ( może Ciut za wolno i za mocno, ale jaki kto ma gust biggrin.png )

Dzięki za komentarz Fotograf :) Czy set ten nadałby się np. na imprezę sylwestrową???

Gość Maartenmetz

Dzięki danvand za comment :) PROSZĘ O KOLEJNE KOMENTARZE :)

A oto tracklista do mojego seta:

1. Yudina Zhenya â Ti Nevidela Morya (Greysound remix)
  2. Avicii â Levels (Clockwork remix)
  3. Swedish Mouse Mafia feat. John Martin â Save the world (Paramond bootleg)
  4. Coldplay â Every teardrop (eSQUIRE vs OFFBeat remix)
  5. Avicii - Fade into darkness (Dani L. Mebius Bootleg)
  6. Louis Armstrong - Go down moses (Zed remix)
  7. Demid - Porque te vas (Club mix)
  8. Alex Kenji & Starkillers feat. Nadia Ali - Pressure (Alesso remix)
  9. Rene Amesz & Baggi Begovic - Smells like teen spirit (Hed Kandi XS pres Marie Claire remix)
  10. Mandee aka Cooler - Cicha woda (Extended mix)
  11. Itako - La danza de ibiza (Zumpa remix)
  12. Israel Cruz - Party up (Audiobot remix)
  13. Thomas Gold & Dirty South - Alive Vs. I like that (Armin Van Buuren mashup)
  14. Depeche Mode - Personal Jesus (Eric Prydz remix)
  15. Kalwi & Remi feat. Amanda Wilson - You & I (The Winners vocal remix)
  16. Sak Noel - Loca people (Trafim remix)
  17. Avicii - Sweet dreams (Gregori Klosman remix)
  18. Fonzerelli - Moonlight party (Dance Till Sunrise) (Setrise remix)
  19. Tocadisco - You're no good for me (Dj Solovey remix)
  20. Hardwell, Dj Fresh feat. Sian Evans vs Chris Brown - Louder x3 (Al Brook bootleg)

Gość Fotograf

Dzięki za komentarz Fotograf smile.png Czy set ten nadałby się np. na imprezę sylwestrową???

Nie ma reguły i w sumie zależy gdzie grasz.... Najlepiej się komercja przyjmuje , to wiadomo, a z kolei do takiej muzyki musisz mieć odbiorców ( chociaż jak się naje *** to każdemu bedzie pasować).

Osobiście gram dla 70 osób w małej knajpce, gdzie średnia wieku to 30-40+, wiec nie mogę sobie pozwolić na muzykę jaką lubię, a muszę im zapuścić lata 70',80' i 90' wraz z Rock & Roll'em, bo wiem, że to się przyjmie i ew. Disco Polo.

Gość gostom175

Fotograf wspolczuje biggrin.png

Grywałem kilka razy na takich malych imprezach z mlodziezą ze śr wieku okolo 20 lat. Powiem szczerze raczej taki set sie nie przyjmie. Jest za wolny za mocny i niektore przejscia wybijają z rytmu a tego nie moze byc sie nie ludzie wkurza i pojdą pić albo zioło palic:)

wiecej pompek, komercji, utworow mocno tanecznych. I zmieniaj klimaty nieraz, jakis fajny hip hop, r&b cos z tego typu bo nie kazdy lubi ciagle sluchaj clubowej muzyki.

Ale jak dla mnie secik spoko

Edytowane przez gostom175

Gość Maartenmetz

Fotograf wspolczuje biggrin.png

Grywałem kilka razy na takich malych imprezach z mlodziezą ze śr wieku okolo 20 lat. Powiem szczerze raczej taki set sie nie przyjmie. Jest za wolny za mocny i niektore przejscia wybijają z rytmu a tego nie moze byc sie nie ludzie wkurza i pojdą pić albo zioło palic:)

wiecej pompek, komercji, utworow mocno tanecznych. I zmieniaj klimaty nieraz, jakis fajny hip hop, r&b cos z tego typu bo nie kazdy lubi ciagle sluchaj clubowej muzyki.

Ale jak dla mnie secik spoko

Dzięki za comment gostom 175 smile.png Nigdy w życiu nie bede mixował żadnej innej muzy, tylko taneczna elektronika mi w duszy gra. No i nie rozumiem Twojego stwierdzenia że set jest za wolny i za mocny... Dla mnie to jest sprzeczność. Chciałem po prostu zrobić set o bardzo tanecznym i dość komercyjnym charakterze, chyba mi się udało smile.png

KOMENTUJCIE DALEJ PLEASE

Edytowane przez Maartenmetz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...