Skocz do zawartości
Jestę Hardwellę

[22.12.2011] Bingo Players vs Sidney Samson vs. Tara McDonald - Dynamit Rattle! (MiciuDj BOOTLEG MIX)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze ! ;-) Z racji tego że za kilkadziesiąt godzin na niebie pojawi się pierwsza gwiazda udostępniam wam to co przygotowałem na święta i na nowy 2012 rok ;-). Mam nadzieje że przypadnie wam do gustu i długo tego nie zapomnicie. Chciałbym też aby wraz z tym BOOTLEGIEM wy wszyscy tak hucznie bawiliście się w sylwestra i przywitali upojnie i muzycznie NOWY ROK ;-). Oceniajcie Miśki ;-)

Bingo Players vs Sidney Samson vs. Tara McDonald - Dynamit Rattle! (MiciuDj BOOTLEG MIX)

Waga: 14.13 MB

Serwer: Zippyshare

Jakość: 320kbps

Czas: 6:10 Min

zippysharelogo2.png

zippysharedownload2.png

Ps. Korzystając z okazji życzę wszystkim spokojnych pogodnych i wesołych świąt i udanego nowego 2012 roku !. cmok.gif

brak daty w tytule. / Wojtuś

• Upvote 2
  • Downvote 2

kolejna NIE-produkcja no szkoda że znów słucham bootlega czyli sklejki a nie prawdziwej produkcji, i ponadto tutaj w kółko jest to samo ciągle pompowanie, przejście, pompowanie, przejście, które słychać przez małą ilość efektów. Ocena 2/6 w kategorii bootleg/mash-up bo w kategorii produkcja nie oceniam bo produkcją tego nie można nazwać ;)

• Upvote 3

kolejna NIE-produkcja no szkoda że znów słucham bootlega czyli sklejki a nie prawdziwej produkcji, i ponadto tutaj w kółko jest to samo ciągle pompowanie, przejście, pompowanie, przejście, które słychać przez małą ilość efektów. Ocena 2/6 w kategorii bootleg/mash-up bo w kategorii produkcja nie oceniam bo produkcją tego nie można nazwać mruga.gif

Na to czekałem rolleyes.gif Nasz góru muzyczny ! wub.png

Ps. Czekam na Twoje "produkcje" pseudo artysto =)

Wesołego jajka =) i dużo zdrowia na święta bo Tobie to akurat potrzebne, i żeby Twoje szare komórki zaczeły pracować od 2012 roku =)

• Downvote 2

Haha dobre życzenia mi też by się przydały zab.gif A co do PRODUKCJI bo ja będę to tak nazywał i wcale nie zgrzeszę z tego powodu. Może i nie wiele się znam na bootlegach ale mi się podoba . Kolumny się zapominają , wpada w ucho , więc uważam za świetne . Jak najbardziej 10/10

• Upvote 1
  • Downvote 1

Na to czekałem rolleyes.gif Nasz góru muzyczny ! wub.png

Ps. Czekam na Twoje "produkcje" pseudo artysto =)

Wesołego jajka =) i dużo zdrowia na święta bo Tobie to akurat potrzebne, i żeby Twoje szare komórki zaczeły pracować od 2012 roku =)

Nie wiem co chcesz tym zaprezentować, albo pokazać że niby moja opinia do Ciebie nie trafia, i myśl co chcesz ale niestety na tym forum masz wielu fanów bo niestety dzisiejsze społeczeństwo patrzy na to żeby dudniało w głośnikach coś co zapętla się co 4 uderzenia kicku i tak przez przykładowe 5 minut w między czasie jakieś przejście i dalej pompka. I Ty śmiesz jeszcze szydzić z opinii jeśli są szczere, to może pozakładam z 15 lewych kont i z każdego Ci napisze komentarz typu "dobra pompka!!!" "jedziesz z takimi nutami!!!" i co podniesie Ci się reputacja ? sory ale patrzysz inaczej na świat z troche niższego poziomu i troche dziecinnie, bo liczysz na jak najwięcej opinii i chcesz żeby każdy pisał że Twoja nuta jest megawypas, masz zwolenników ale oni nie mają pojęcia o dźwiękach i prawdziwej muzyce, i nie nazywaj kogoś 'pseudo' skoro sam nim nie jesteś a próbujesz i to w dodatku na siłe wciskając ludzią co miesiąc nowy BOOTLEG albo MASH-UP co potrafi zrobić każdy, nie będe się powtarzał bo do Twojego mózgu to nie trafi bo jest za bardzo zamroczony "sławą" i tym jaki to jesteś wspaniały producent, zacznij produkować ambitnie to pogadamy. I nie próbuj mnie obrażać bo niestety Twoje starania idą na marne poza tym, ja przynajmniej Cię nie obrażam tylko oceniam to co słyszę a jeśli to coś jest dla mnie słabe to pisze o tym a Ty nie potrafisz przyjąć mojej opini na klatę to od razu besztasz. Cóż jesteś prymitywny i tylko umacniasz to kolejnymi Twymi wypowiedziami. A za życzenia bardzo NIEdziękuje bo życzeniami od takich ludzi niestety gardzę bo niema w nich ani kszty szczerości tylko niestety pokaz przed czytającymi ten temat.

Co do moich produkcji to wybacz ale ja nie robie "POMPEK" w których jest kick-clap-bass kick-clap-bass, poza tym moich produkcji nie musi widzieć cały świat i nie muszę pisać zachęt typu:

Przedstawiam to co zrobiłem i liczę na masę komentarzy i jakieś obiektywne oceny ;-)

wystarczy że moje produkcje słyszy małe grono ludzi którym podeślę link albo którzy dostaną link od kogoś kto poślę dalej, więc nie mędrkuj i nie pokazuj kto Ty to nie jesteś bo tak naprawdę to (posłuchaj sobie - niestety to nie Twoje gusta bo to nie pompka sad.png )

http://www.youtube.com/watch?v=JFHanoST-vI

aaa i zapomniał bym, idź do szkoły nauczyć się składać spójne zdania bo NIE UMIESZ CZŁOWIEKU SKŁADAĆ ZDAŃ ! :LOL

Chciałbym też aby wraz z tym BOOTLEGIEM wy wszyscy tak hucznie bawiliście się w sylwestra i przywitali upojnie i muzycznie NOWY ROK ;-)

o co w tym fragmęcie chodzi hahah

:

Chcesz pokazać że jesteś producentem ? To ułóż coś od ZERA a nie rób ciąglę bootlegów.

NARA HEJTERZE.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Tylko dlatego że idą święta Cię nie zjadę ;-). Tak jak już napisałem wyżej mam nadzieje że moje zyczenia sprawią że od roku 2012 zaczniesz używać mózgu mruga.gif.

PS. Akurat Twoje opinie mam w głębokiej dupie hah biggrin.png

Zakończyłem już z Tobą dyskusje bo masz jakieś ubytki na psychice a tego raczej leczyć już się nie da mruga.gif

• Upvote 1
  • Downvote 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...