Skocz do zawartości
Gość DjArQ

Numark mix track pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz do wydania ok. 800 zł - bo tyle kosztuje Numark Mix Track Pro to proponował bym Ci jakiś mikser np. Behringer DJX 700 lub 750, albo Reloop RMX 40. A jeżeli chciałbyś coś z "mniejszych mikserów" i 2 kanałowych np. to Numark DXM 06. Kontrolera nie polecam kupować, bo on jest raczej do zabawy a nie do grania. Co z tego że będziesz umiał grać z kontrolera jak na jakiejś mniejszej imprezie nie poradzisz sobie z mikserem :P

Dodg3, co Ty pierniczysz? o.O Znajdź mi Mixtracka PRO za mniej niż 850zł.

"Behringer DJX 700 lub 750" - psują się, szybko fadery siadają.

RMX 40 w tej cenie nie kupi, jedynie nówkę 30...

Co do numarka polecam, ale jeśli coś ma z Twojego grania wyjść (jakiejś imprezy coś) to składaj na mixer + cdki.

• Upvote 1

Dodg3, co Ty pierniczysz? o.O Znajdź mi Mixtracka PRO za mniej niż 850zł.

"Behringer DJX 700 lub 750" - psują się, szybko fadery siadają.

RMX 40 w tej cenie nie kupi, jedynie nówkę 30...

Co do numarka polecam, ale jeśli coś ma z Twojego grania wyjść (jakiejś imprezy coś) to składaj na mixer + cdki.

Napisałem "ok.800 zł" więc nie czepiaj się tu.

Co do RMX 40 to by dołożył jeszcze stówkę i by kupił na pewno :) A co do Beh'ów to zależy w czyich rękach był, moi dwa kumple mają DJX 700 i śmiga im, jeszcze nic się nie popsuło i nie narzekają.

wy się tutaj kłócicie a on za taką cenę znajdzie Reloop Rmx 40 widziałem nie raz na allegro KUP Teraz dobry stan 550zł - 900 a więc za 700-800zł kupi spokojnie smile.png

http://allegro.pl/re...2030166780.html jest wiele innych aukcji wystarczy popatrzeć smile.png

Edytowane przez Dj Kluku

CDJ 100 to już złom...Po co mu taki kolos jak rmx 40 ? na początku będą to zbędne pokrętła i przyciski.Kup np dxm 06 do tego 1 cd denona dn s 1000.

Moim zdaniem najlepiej kupić to(sam taką konsole miałem):

http://allegro.pl/denon-dn-s1000-i2038006440.html

http://allegro.pl/mikser-numark-dxm06-dxm-06-stan-bdb-efekty-i2035801191.html za 500 to śmiech potarguj się do 400.

CDJ 100 to już złom...

sam jesteś złom ;P moim zdaniem od CDj 100 każdy powinien zaczynać ja od nich zaczynałem i nie załuje juz pewnie 100 razy słyszeliscie ze kazdy szanujacy dj musi umieć zagrać na setkach bo jesli na tym sie nauczycie grac to na kazdym sprzeciku zagracie :) ja teraz zastanawiam sie nad jakims kontrolerem lecz setek nie zamierzam sprzedawac bo mam sentyment do nich ;)

Za tą cene masz Denona dn s 1000 który jest owiele lepszy od setki....Dawno już ich ere mineła konkurencja oferuje lepszy sprzęt za taką cene a cdj 100 przy innych firmach po prostu wypadają jak złom nie boje się tego słowa użyć.Kiedyś to był sprzęt ale na dzisiejsze realia 100 odchodzą...Oczywiście zgodzę sie z Tobą kto ogarnie 100 ten zagra na wszystkim ale kto ogarnie np denona też za gra na innym sprzęcie :)

Martin Volpe masz rację każdy ma swoje zdanie :) CO do denona jak dziwne przycisku gumowe są,Miałem ten model i nic mi się nie działo Dj Vivaldi z którym miałem przyjemność pograć na tych denonach bo też je ma również nie narzekał.Jedyny minus że są gumowe ale jak kto lubi.