Skocz do zawartości
Wojtuś

WAŻNE ! PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ WŁASNY TEMAT - REGULAMIN ZAMIESZCZANIA SWOICH PRODUKCJI W TYM DZIALE

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł tematu : pierw DATA pozniej wylacznie NAZWA np [19.09.09] Only good trance

 

Opis tematu : piszemy czy to jest set, jesli tak to wpisujemy gatunek.Jesli produkcja to piszemy Produkcja i jaki gatunek np Set Trance, Dj Kowalski - Radioparty

 

 

 

Nastepnie w Polu do pisania postu umieszczamy jeszcze Raz Tytuł produkcji/seta

 

Jaki Serwer

Waga

Czas trwania

 

Np

 

Dj Kowalski - Radioparty.pl

 

SERWER: zippyshare

WAGA: 2,97 MB

CZAS: 3:06

 

ble ble bel ble link ble bnle ble

 

 

 

osoby ktorych tematy nie beda spelniac tych warunkow beda automatycznie kasowane i nagradzane warnem.

 

 

Milego zakladania tematow.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzka tępota mnie przeraża, nie mam pojęcia co zrobić żeby ludzie zakładali normalnie tematy tak jak należy, to nie śmietnik, a z tego co wywnioskowałem to większość rejestruje się na forum tylko chyba po to żeby wrzucić swoja produkcję, niestety, każdy traktowany jest tak samo, procedura wygląda tak:

 

1. Jeśli widzi się temat źle założony, moderator go edytuję, daje wzmiankę że na poprawę użytkownik zakładający temat ma 24h na poprawienie go (od momentu edycji przez moderatora).

2. Jeśli użytkownik zapomni daty w tytule to jest dopuszczalne, moderator robi wzmiankę w jego temacie aby na następny raz o tym pamiętał.

3. Jeśli po upływie 24h użytkownik poprawi swój temat jest wszystko okay.

4. Jeśli zaś użytkownik po upływie 24h nie poprawi tematu, jest on usuwany a użytkownik zostaje nagrodzony warnem (ostrzeżeniem) jak wiemy warnów można mieć maksymalnie 5 po uzyskaniu max liczby dostaje się permanentnego bana.

5. 24h myslę że jest to optymalny czas, bo jeśli użytkownik zakłada temat to liczy równiez na opinie więc w ciągu tych 24h na pewno zajrzy do tematu i jeśli zobaczy wzmiankę to poprawi temat, jeśli zaś jest to zwykły spamer który chce tylko wrzucić swoja produkcje na jak największą ilość for muzycznych to niestety tutaj takie zachowanie nie jest tolerowane i nie jest dopuszczalna taka sytuacja.

 

Tak więc ludzie nie po to ja i inni moderatorzy zakładają takie tematy, uszanujcie to i przeczytajcie albo zajrzyjcie do innych tematów i zobaczcie jak są zakładane i zastosujcie się również do panujących tu zasad, a my będziemy Was szanować.

 

Pozdrawiam Wojtuś.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.Osoby które wstawiają swoje produkcje na youtube aby zachować porządek są zobowiązane podać informację serwer,czas trwania,waga (jeśli jest możliwość pobrania pliku).

7.Zakładając nowy temat podajemy w temacie datę! przykład [11.06.13]Wiesiek-Miks.

 

8.Jeśli link do pliku wygaśnie użytkownik ma 24 godziny na ponowny upload jeśli tego nie zrobi temat zostanie zamknięty lub przeniesiony do kosza!

 

9.Zakaz używania czerwonego koloru czcionki w tematach! jest to kolor który mogą stosować tylko admini i moderatorzy.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...