Skocz do zawartości
Jestę Hardwellę

[10.01.2012] LAIDBACK LUKE & STEVE AOKI vs. CHUCKIE & HARDWELL ft. AMBUSH - Move It Cotton Eye (MiciuDj press. DiscoFanatics! BOOTLEG)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;-). Witam wszystkich forumowiczów. Mam dla was najnowsza porpozycję która mam nadzieję przypadnie wam wszystkim do gustów ;-). Czekam na oceny i komentarze z waszej strony !

LAIDBACK LUKE & STEVE AOKI vs. CHUCKIE & HARDWELL ft. AMBUSH - Move It Cotton Eye (MiciuDj press. DiscoFanatics! BOOTLEG)

Server: zippyshare

Waga: 13:95mb

Czas: 06:05

Ps. Czekam na opinię i pojazd najwiekszego pro producenta Myster Wojtusia

:hahaha:

• Upvote 1
  • Downvote 1

wstawiasz kolejną SKLEJKĘ i jeszcze pokazujesz jaki to chojrak jesteś myśląc że komuś tym zaimponujesz ja chciałem zapytać tylko którą z tych melodii układałeś na piano rollu ? aaa zapomniałem że to przecież jest sklejane w VirtualDJ'u w którym dokonujesz każdej swej SKLEJKI którą nazywasz produkcją, kolejna SKLEJKA będzie z 5 piosenek ? czy może więcej upchniesz byle by się wszystkim podobało, pompowało i wszyscy "komciali" oczywiście pozytywnie Twoje SKLEJKI.

ps. nawet gdybyś nie czekał na moją opinię to bym ją i tak napisał.

nara hejcie.

• Upvote 2

wstawiasz kolejną SKLEJKĘ i jeszcze pokazujesz jaki to chojrak jesteś myśląc że komuś tym zaimponujesz ja chciałem zapytać tylko którą z tych melodii układałeś na piano rollu ? aaa zapomniałem że to przecież jest sklejane w VirtualDJ'u w którym dokonujesz każdej swej SKLEJKI którą nazywasz produkcją, kolejna SKLEJKA będzie z 5 piosenek ? czy może więcej upchniesz byle by się wszystkim podobało, pompowało i wszyscy "komciali" oczywiście pozytywnie Twoje SKLEJKI.

ps. nawet gdybyś nie czekał na moją opinię to bym ją i tak napisał.

nara hejcie.

Czekałem na to wub.png Twoją opinię mam akurat w dupie :wub: i dla mnie jesteś zerem i zawsze będziesz :wub: x10

• Downvote 2

nie potrafisz się po prostu pogodzić z tym że jestem lepszy, i nie wmawiam sobie tego, to widać bo nie umiesz przyjąć krytyki potrafisz tylko napisać że moje zdanie masz w dupie i powtórzyć moje słowa że jesteś zerem , brak ambicji i brak jakiejkolwiek inwencji, wszystko pod publikę, tylko jeśli masz w dupie to po co piszesz że czekasz na moją opinie ? a tym bardziej po co mi odpisujesz ? żeby powtórzyć kolejny raz Twoje teksty z poziomu dziecka z podstawówki i gadać o głębokiej dupie ciągle ? a jak tylko napisze komentarz to zaśmiecasz temat plugawymi tekstami i pokazem że moje zdanie Cie nie rusza, spoko nie rusza Cie ale odpisujesz na nie, pokazując jak słabym człowiekiem jesteś.

mowa oczywiście o produkcji w której jesteś strasznym amatorem bo nie wykazujesz się kompletnie i udowadniasz to swoimi SKLEJKAMI które nigdy produkcja nie będą bo nic tu nie wymyśliłeś w głowie, wszystko masz gotowe, sklejasz to i masz swoją wspaniałą pompkę, sory ale ja wole układać męczyć się nad wykręceniem dźwięku i mieć z tego radość że zrobiłem coś sam, a nie skleiłem pod publikę tak jak Ty aby jeszcze bardziej pompowało.

JESTEŚ HEJT HA !

19732f29019cf8deba2cfbf29263e7d0.gif?1326193839

• Upvote 2

"nie potrafisz się po prostu pogodzić z tym że jestem lepszy"

W życiu nikt lepiej mnie nie rozśmieszył, naprawdę w cyrku zrobiłbyś furrorę za jakiegoś komika hahaha.gif

Zauważyłem że Ty zawsze dużo masz do napisania a do pokazania to masz bardzo bardzo niewiele co można zauważyć, lubisz tylko dużo pisać jaki to Ty jesteś producent że kręcisz coś tam .. Kręcisz ? chyba się w okół swojego ciała bo czego innego nie widać po Tobie. Aaaaa przecież Ty jesteś producentem ambitnym to pardon ja nie jestem w stanie Ci dorównać i nigdy nie dorównam, (jak będziesz na jakimś evencie grał to daj wcześniej znać zakupie bilet - tylko nie zrozum że to jest domowy event i można grać z VDJ'a). Ja przynajmniej potrafię coś skleić a Ty co ? Potrafisz tylko napisać opinię którą myślisz że mnie zdołujesz ale jak narazie jesteś na bardzo złym torze ;-). Chyba zderzyłeś się z samym Kubicą nie obrażając jego bo z głową masz coś nie halo ;-). Wrzuć tutaj chociaż te Twoje sklejki z to zobaczymy na jakim poziomie Ty jesteś. Wiem że jestem Amatorem ale Ty to nawet mi do pięt nie sięgasz wieć naprawdę ave ;-)

Ps. hahaha Ty i dźwięki? Chyba te co Ci sprężyny z łóżka wydają ;-)

• Downvote 1

No i dalej potwierdzasz swój poziom inteligencji ustawiając go na poziomie podstawówki, tłumaczyć tępemu ale i tak nie zrozumie... pisałem Ci że ja robię dla siebie i dla znajomych a nie dla Ciebie, i nie po to żeby być na evencie bo tak wysoko nie mierzę, tak nawiasem to ja nie mierzę w ogóle bo nie robię tego napewno po to żebyś Ty mógł słyszeć, ale jak tak bardzo się domagasz to spoko pozbieram swe produkcje i założę temat specjalnie dla Ciebie żebyś zamknął kopare i siedział cicho w pokoju ze swoimi SKLEJKAMI a ja dalej będę zabawiał się dzwiękami i robił kolejne produkcje śmiejąc się z bootlegowca że dalej jest na poziomie sklejania :lol: pozdro hejcie.

• Upvote 1

No i dalej potwierdzasz swój poziom inteligencji ustawiając go na poziomie podstawówki, tłumaczyć tępemu ale i tak nie zrozumie... pisałem Ci że ja robię dla siebie i dla znajomych a nie dla Ciebie, i nie po to żeby być na evencie bo tak wysoko nie mierzę, tak nawiasem to ja nie mierzę w ogóle bo nie robię tego napewno po to żebyś Ty mógł słyszeć, ale jak tak bardzo się domagasz to spoko pozbieram swe produkcje i założę temat specjalnie dla Ciebie żebyś zamknął kopare i siedział cicho w pokoju ze swoimi SKLEJKAMI a ja dalej będę zabawiał się dzwiękami i robił kolejne produkcje śmiejąc się z bootlegowca że dalej jest na poziomie sklejania lol.gif pozdro hejcie.

Jak Twoi znajomi mają poziom takiego dziecka jak Ty to tylko pozazdrościć i życzyć Ci powodzenia w Twoich produkcjach bochaterze POLSKI ;-)

Produkcje mówisz ? Pokaż chętnie posłucham, zobaczę jaki to jesteś mega PRODUCENT ;-). Hmm coś tam wybełkotałeś w tym poście o słuchaniu Twoich "produkcji", Uwież mi nie zniżę się do takiego poziomu muzycznego i technicznego jaki Ty prezentujesz ;-)

Amen.

PS. To był mój ostatni post do Ciebie ignorancie bo naprawdę powinieneś zainwestować w jakieś psychotropy a jak Ci to nie pomoże to będę się modlił żeby Cię zamkneli w jakimś pomieszczeniu bez klamek tam będziesz mógł się spełniać zawodowo ! ;-)

• Downvote 1