Skocz do zawartości
Jestę Hardwellę

SPOTKANIE KRAKÓW - LUTY 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy słuchacze i forumowicze RADIOPARTY.PL. Nikt nie zabrał się za to poważnie więc rzucam propozycję spotkania W KRAKOWIE !!!!.

Termin wybierzemy jeden na zasadzie głosowania, do wyboru będą cztery niedziele lutego ;-)

5,12,19,26.02.2012r !

ZASADA WPISÓW:

NICK I DATA KTÓRA WAM ODPOWIADA!

Bardzo proszę aby w temacie zgłaszały się osoby ktÓre wiedzą że pojawią się na takim spotkaniu. Żeby te osoby w poście zaznaczyły ktÓry termin im odpowiada. PÓźniej wspÓlnie zadecydujemy w ktÓrą niedzielę się spotkamy i w jakim miejscu.

Hmmm. Optymalnym miejscem będzie chyba Galeria KRAKOWSKA gdyż każdy łatwo tam trafi i ma bardzo dobry dojazd w to miejsce. Plany na ten dzień hmm wyjdzie w praniu pogadamy na spokojnie spotkamy się wypijemy co mamy wypić. Pamiętajcie najważniejsza jest dobra zabawa

JESZCZE RAZ PROSZĘ ABY W TEMACIE WYPOWIADAŁY SIĘ OSOBY KTÓRE SĄ PEWNE PRZYBYCIA. INNE GŁUPIE WYPOWIEDZI/ NIE NA TEMAT BĘDĄ USUWANE A UŻYTKOWNICY ODPOWIEDNIO KARANI ;-)

NA ODPOWIEDZI CZEKAM DO 29 STYCZNIA JEŻELI NIE ZBIERZE SIĘ WIĘCEJ OSÓB TO ODPUSZCZAM ;-)

Pozdro ;*

• Upvote 6

Krzysiu , nie chciałam się wypowiadać w tym temacie póki nie będę pewna. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądał mój grafik więc proszę Cię powstrzymaj się jeszcze, ponieważ chcemy z Piotrusiem się wybrać do Krk na spotkanie z Wami :* na pewno będę wiedziała po 6tym lutym jak będzie z wolnym u mnie i w tedy tu powrócę by dopisać :D A jeśli nie , to wpadniemy do Ciebie xD:lol:

• Upvote 1

19.02.12 Ktoś jest chętny ?

10 osób minimum i będzie spotkanie ...

Ja będe mógł na 100 % Mikey pewnie też ;D Konrado jak będzie miał wolne będzie na pewno :)

Tak więc , są chętni ?

Krysia będziesz wtedy mogła ?

Edytowane przez DJQcyk