Skocz do zawartości
DjMisiek

[Hands Up] Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim,poszukuje pompeczki która często leci na imprezach,jedyne słowo jakie zapamiętałem z utworu to crocodile.Ktoś,coś? :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema zna ktoś może tytuł piosenki która leciala wczoraj tj 19.09 na kanale głównym mniej więcej w godzinach 22:30-24. Piosenka była grana na trąbce tyle pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem bowiem już któryś raz słyszałem ten kawałek "dark alston animals" na kanale głównym tylko że w remixie gdzie były słowa "no cocaine" czy "no heroine" a nigdzie nie mogę znaleźć tej wersji jeśli ktoś wie jak się nazywa albo gdzie można go znaleźć proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie zapis z dzisiejszego teraz granego przez  Partyboy audycja: After Party audycja ?

Koło 22:30 wpadła mi nutka w ucho, wczoraj już ją słyszałem już, może ktoś pomoże.

W słowach jakby gość śpiewał "another time" motyw bardziej przeważał bit nad wokalem, w końcówce piosenki " dont hold me down " motyw elekroniczny jakby trąbka.

- pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piosenka z godziny mniej więcej 00:30 słowa jakie zapamiętałem "people talking about my crazy life but i give a damn"

I powtarzane "i'm fighting all alone" albo "i'm fighting on alone"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie zapis z dzisiejszego teraz granego przez  Partyboy audycja: After Party audycja ?

Koło 22:30 wpadła mi nutka w ucho, wczoraj już ją słyszałem już, może ktoś pomoże.

W słowach jakby gość śpiewał "another time" motyw bardziej przeważał bit nad wokalem, w końcówce piosenki " dont hold me down " motyw elekroniczny jakby trąbka.

- pomocy..

tu mam kawałek nutki https://vocaroo.com/i/s0r6Y0QUpiMY

POMOCY ! OSZALEJE

:smile::)

Edytowane przez criell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam:)

Słyszałem w RP  jeden z remiksów Another World z serbskimi lub temu językowi pochodnymi słowami 

Wie ktoś może kto to zrobił ?

Ewentualnie link

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje piosenki raczej remixu, jest to zazwyczaj w audycji afterparty i gatunek a'la hands up, spiewa jakby meski chor i poznalam ze to remix po wystepujacym przerywajacym slowie, (moze nazwa dj nie wiem) - Diablo. Ktos cos wie, zna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi