Skocz do zawartości
DjMisiek

Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry mam do was pytanie i zarazem prosbe , sluchalem audycji z radio party kanal mixes dzisiaj miedzy 12 a 13 godzina i bylem na kanale dj mixes i byla tam jedna nutka ktora mi sie spodobala szukalem jej i nie moge znalesc w nutce byly slowa takie jak "Dolen a see you movie Tonight Tonight " i w wejsciu tak zzwanym refrenie jak w piosence byl bit z takimi trabkami " cos podobnego do BLR X rAVE & CRAVE - taj pomozcie prosze   prosze wiadomos na priv :) 

Edytowane przez iCruse

Niedziela, 21 lipca 2019 r. - Korzystam z Google translate, aby przenieść mój angielski na polski. Mam nadzieję, że tłumaczenie jest jasne. Słuchałem dziś tej stacji (kanał Trance) i usłyszałem piosenkę, którą chciałbym poznać Artystę i nazwę piosenki? Słyszałem to między 14:47 a 14:55 dzisiaj (niedziela, 21 lipca 2019) w Los Angeles. Jest 9 godzin później w Warszawie, a więc między 23:47 a 23:55. Czy ktoś wie, jakiego artysty i piosenki słuchałem? Wokale Femaale. Naprawdę podobała mi się ta piosenka.

Dziękuję Ci!

Witajcie,

Z góry sorry za dublowanie postów, ale jestem nowy i dopiero co ogarniam forum. Szukam pewnego kawałka, to chyba jest trance. Otóż kolega miał kiedyś kasetę, z jakąś nagraną piracką składanką chyba clubrotation, ale nie jestem pewien. Mniejsza o to. Utwory były tam z lat 1999-2001. Wszystkie udało mi się rozpoznać prócz jednego, już podaję link do zgrywki

https://www.dropbox.com/s/ushdwhh7smdt92s/pioseneczka.mp3?dl=0

Czy wie ktoś co to jest, albo potrafi zrozumieć słowa zaczynają one się w 02:42, ale przez vocoder trudno mi jest zrozumieć.