Skocz do zawartości
Wojtuś

[07.02.2012] Gotye - Somebody That I Used To Know (Wojtus Light Edit)

Rekomendowane odpowiedzi

Niema weny na razie, na dokończenie projektów, więc dla odmiany postanowiłem przerobić najbardziej popularny kawałek w ostatnim czasie, nie żaden remix, nie żadna pompka, po prostu zmieniona ścieżka dźwiękowa ale robione na bazie oryginału by jak najmniej naruszyć konstrukcję piosenki, bez cudowania, miły lajtowy klimat mruga.gif

Gotye - Somebody That I Used To Know (Wojtus Light Edit)

waga: 4.12MB

czas: 4:30

zippysharelogo2.png

zippysharedownload2.png

• Upvote 3
  • Downvote 1

Rany Boskie.. Co to jest ?? A taki mądry byłeś jak ja wrzucałem BOOTLEGI/ MASH-UPy a Ty co zaprezentowałeś tym czymś? Bo naprawdę nie mam słów jak to nazwać.. "To coś" to wygląda tak jakby ktoś usiadł przy garnkach i zaczął o nie tłuc zagłuszając cały track. Ale ja rozumiem że nawet takiemu artyście jak Ty mogą przydażyć się słabsze remix't albo takie coś jak wrzuciłeś :hahaha: . Lepiej weź się za sklejanie modeli samolotów a muzyce daj spokój bo ją krzywdzisz ;-). Ave cwaniaczku ;)

• Upvote 2
  • Downvote 3

Ty się odchudzać nie musisz, bo przez ta zazdrość dupe Ci ścisnęło jakby Cię 100 murzynów obracało przez tydzień

biggrin.png człowieku właśnie udowodniłeś że nie masz pojęcia o muzyce mruga.gif garnki ? stary ja tutaj nie słyszę garnków tylko od podstaw złożony podkład tej piosenki, którego Ty byś w tydzień nie ogarnął, i niestety Twoje dissy są bardzo słabe, i w odróżnieniu od Ciebie nie sklejałem nic tylko cały podkład sam układałem, ale co poradzić usłyszałeś że zrobiłem coś czego Ty byś nie potrafił, bo jak wiemy Ty tylko potrafisz sklejać te swoje mash-up'i i bootlegi, to musiałeś spróbować wjechac na mnie co okazało się życiowym niewypałem tak jak i cały Ty synu sapera. I co hejcie myślisz że uraziłeś mnie swym wygrzebanym z "głębokiej dupy" (jak to kiedyś sam sobie pojechałeś) brudnym komentarzem ? bo właśnie ciśniemy beke z Ciebie i z Twoich koźlątek lol.gif oo i brawo, trafiłeś, zgadza się jestem cwaniakiem nawet nie wiesz jakim i nie chciał byś wiedzieć mruga.gif

ps. Znalazłeś tą "dziewoję" ? bo widziałem plakaty w zoo że jest jedna taka dorodna koza która Cię zaspokoi a gratis jeszcze masz wspólną klatkę z nią, w idealnych dla Ciebie wiejsko-gnojnych klimatach ;>

pozdrawiam serdecznie Wojciech.

• Upvote 2
  • Downvote 2

"stary ja tutaj nie słyszę garnków"

To idź do laryngologa niech Ci woskowine wypcha z Twoich uszów ;-). Producencie :hahaha: . Podjarałeś się plakatem? Jak tak to możesz z czystym sumieniem iść do kąta i cieszyć mordę ;-)

Pozdro i więcej takich kuchennych rewolucji w Twoim wykonaniu :hahaha:

• Upvote 1
  • Downvote 1

no człowieku, widzisz ja musiał bym iść do laryngologa gdyby mi cos takiego dolegało ale na Twoje nieszczęście mam dojebany słuch, i słyszę jak teraz sie wkurwiasz i jaki bezsilny jesteś w stosunku do moich disów i do tego jak Cie gnębie, ale nie bój się to będzie jeszcze trwać, a może nawet kiedys się spotkamy przypadkiem, podkreślam przypadkiem gdzieś, miło by było Cię na żywo poznać ;> a Ty wyciągasz gluty z uszu jak Shrek zresztą podobny do niego jesteś, brat czy kuzyn ? a może Ty jesteś z nasienia Shreka ? ahahah gdybyś Ty wiedział jak brechtamy tutaj, zastanawiamy się czy jeszcze kilku wersji plakatów nie wypuścić i nie porozwieszać po mieście :D małe prosiątka lubisz oprócz koźlątek ? ;> Miciu aka KnurDj jak to ,pięknie brzmi :D albo zaklinacz prosiątek KnurDjMić :D

• Upvote 2
  • Downvote 1

Jeżeli chodzi o lajtowe edity to z wersją Bastian Van Shield nie ma się co równać ten edit, poza tym mam sentyment do remixu dBerrie. Ale wszystko w jak najlepszym porządku :)

P.S. Miciu, jak nie masz bladego pojęcia o produkowaniu muzyki od podstaw to nie snuj komentarzy typu "słyszę tu garnki", bo od razu widać, że masz jakiś pociąg do garów. W żadnym wypadku nie słychać tu "kuchennego" klimatu, nie martw się takimi komentarzami Wojtek :)

PEACE

• Upvote 1
  • Downvote 1

ja bazowałem cały czas na oryginalnym tracku, zbudowałem po prostu cały bassline i podkład, bo wiem że są już tego remixy, mixy i edity więc nie chciałem znów robić nie wiadomo czego, przez chwilę miałem wizję nawet Dubstepowej wersji ale jednak pozostałem przy pierwszej myśli i tak zostało. Tak zgodzę się z Tobą jak dla mnie najlepsza wersja jest Bastan'a Van Shield'a , więc nie ma co próbować przebić innych tylko wypuścić swoja wersję a komu się spodoba ten ściągnie. Co do tamtego osobnika to różnimy się tym że on potrafi robić tylko sklejki po drugie z kimś musi to zrobić i po trzecie najważniejsze musi pompować, cóż może kiedyś dorośnie i zrozumie co to jest ambitna muzyka i robienie ambitnej muzyki(nie brać tego jako schlebianie sobie - mówię ogólnie), bo umc umc to każdy umie złożyć z kicku, clapu i bassu (jeśli umie się go w ogóle samemu wykręcić na 3osc). Jeszcze jest sprawa że dzięki temu że robi z kimś niemal każdy mash-up myśli że się wybije i będzie rozpoznawaną postacią, ja tego nie potrzebuję ja robię muzyke dlatego że kocham to robić i lubie usiąść jak nie mam co robić i stworzyć coś z satysfakcja że sam to zrobiłem, no i ostatnia rzecz która wskazuję że ta osoba po prostu nie traktuję poważnie tego tematu, jest np tego typu (?) sklejka :

Dj Antoine vs. Danzel - Pump It Revolution (MiciuDj press. DiscoFanatics! & Monisia[My Love] PUMPING BOOTLEG MIX)

co to za tytuł ? dłuższego się nie dało ? jakie Monisia my love ? ona tez jest DJ'ką - producentką że robiła to z Tobą ? a no i oczywiście drukowanymi "PUMPING" żeby każdy wiedział bez słuchania że pompuje ten kawałek lol.gif to tyle ode mnie.

• Upvote 3
  • Downvote 1

Proszę o usunięcie tego tematu lub o zamknięcie go. To już staje się paranoją. Jaki moderator obraża innych użytkowników ? Czy to już nie jest lekka przesada ? Moderator powinien dawać dobry przykład i być POMOCNY a nie obrażać innych i robić z FORUM chlew :] tyle ode mnie.

• Upvote 3
  • Downvote 2

Temat zamykam i będzie on analizowany przez zarząd z racji tego, że Miciu wypowiedział swoje zdanie (nie musi ono nikomu odpowiadać) w kulturalny sposób, a Wojtuś zaczął na niego najeżdżać jak po świni ubliżając jego godność, zraził mnie plakat i niecenzuralne słowa.

• Upvote 6
  • Downvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...