Skocz do zawartości
Andrzej1946

Mikrofon + vdj 7.0 home

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tematcie chcę podpiąć mikrofon do vdj. Dokładniej chodzi mi o to, że posiadam w laptopie kartę dźwiękową zintergowaną, lecz niestety nie mogę uruchomić mikrofonu w programie. Traktora osobiście nie ogarniam. Chcę aby ktoś mi napisał poradnik jak to podpiąć lub jakieś wskazówki. Patrzyłem tu od was te wypowiedzi jak i tematy ale nie znalazłem swojego problemu.

Chcę zakupić numark MixTrack (zwykły) i mam problem bo wymagania są zbyt wysokie (właściwie tylko Ramy bo mam 512, a pisze na sprzęcie 1gb). I dlatego postanowiłem podpiąć mikrofon pod laptopa wraz z kontrolerem. Kontrolera jeszcze nie posiadam ale chcę zakupić. Postanowiłem rozwiązać problem z mikrofonem i będę miał wtedy pewność czy zakupić, czy też nie.

Opis problemu dokładny:

- Z mikrofonu wydobywa się lekki ale to bardzo lekki szum nawet gdy się drę.

Do was mam proźbę o napisanie mi poradnika lub wskazówek jak podpiąć mikrofon w virtual DJ 7.0 home. Gdy używam vdj 7.0 pro to wyskakuje mi w cofing karta ASO. Poza tym jak ustawiam mikrofon to jest on na 10 min. tylko ustawiony i później znika. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Gość Fotograf

Pod laptopa mikra nie podepniesz, co racja będzie Ci działał w Skype czy innych rzeczach, lecz na VDJ bedziesz bardzo cicho słyszalny. Zintegrowana karta nie zezwala na to ( z tego co mi wiadomo, moge sie mylic) a nadając w VDj nadajesz w stereo, a zapewne twój mikrofon jest mono ( ile ma kreseczek na wtyczce ( Dżeku ) ?) i będzie Cię słychać na jednym glośniku.

• Upvote 1

Aha, a na komputerze nie wiesz może czy jest możliwość uruchomienia tego kontrolera ??

Wymagania kontrolera:

Minimalne wymagania systemowe:

Mac: OS X 10.5, Intel Core Duo 1.66 GHz

PC: Windows XP (SP3, 32 bit), Vista (SP1, 32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit); Pentium IV lub Athlon 1.4 GHz (SSE1)

1GB RAM

100 MB wolnej przestrzeni na dysku

Port USB

I tu mój komputer jaki jest smile.png:

- Windows XP (16 bit ale chodzi i 32 biggrin.png),

- 512 Ram,

- AMD Althon⢠XP 2200 +

- Procesor 1.80 GHz.

Karta dźwiękowa to nie wiem bo nie pisze nigdzie ale z tego co się orientuję to 256 czy coś takiego (słaba).

Komputer ma +7 lat gdzieś więc nie można liczyć na nowości.

Dzięki za odpowiedź i czekam na kolejna.

Edytowane przez Andrzej1946

Gość johan144

Ja mam vdj 7 Home i wszystko gra , też mam laptopa :) trzeba pozmieniac w ustawieniach tzn. Config>Inputs(Microphone),Outputs(Headphones)-MASTER : Front output / Headphones : Rear output , Sound card : 4.1 -Podstawowy sterownik dzwięku ! Nic innego nie trzeba moim zdaniem ja tak mam i śmigam później na vdj masz takie kwadratowe okienko MIC nad Faderami ustawiasz głośność i wgl. przyciskając na MIC mikrofon ci działa :) Ja jeszcze dałem głośniej na ustawieniach w Komputerze do głośności Mikro :) Tyle z mojej strony !