Skocz do zawartości
Gość Lazar

hercules e2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lazar

witam ! już od dłuższego czasu (4 - 5 miesięcy) mixuje na vdj. myślę że już idzie mi dobrze i czas na jakiś sprzęt.. no własnie, tutaj mam problem bo kasy naprawdę mało a już się chce grać.. chodzi teraz głównie o coś na czym przejmę podstawy i dzięki nim nie będę miał problemu z graniem na czymś lepszym. niedawno przeglądając kontrolery znalazłem ten oto jak w tytule, hercules e2. Co o nim myślicie ? Cena dla mnie idealna, ciężko byłoby mi szybko dozbierać do niej ale też pytanie czy dzięki niej opanuje to wszystko. Jeśli nie, podajcie jakieś inne opcje ale także zwarzywszy na cene. Z góry dzięki. :)

Gość Slayer09

Zadaj sobie pytanie czy chcesz grać na serio, czy może bardziej dla zabawy. Kontrolery to raczej ta druga opcja. Jeśli chcesz robić coś na poważnie to niestety, potrzebujesz więcej pieniędzy. Do dobrej zabawy raczej Ci to wystarczy.

Siema. Jetem posiadaczem Herculesa MP3 e2 i teraz żałuje, że go kupiłem. Z początku chciałem grac tylko dla zabawy, lecz teraz stwierdzam, że takie granie dla zabawy już mnie nie jara i chciałbym grać na poważnie, a na kontrolerze dużo się nie zdziała. Ja osobiście proponuje trochę poczekać, dozbierać kasy i kupić mixer. :)

Gość ElPolko

A ja mam mk2 z możliwością dołączenia 2 cdplayerów i innych cudów co daje dużo możliwości a kupiłem uzywany na allegro uwaga: za 250zł, narazie zadowolony jestem z niego i jego możliwości ale musiał byś się przesiąść na Tractor-a...

Gość Lazar

już sam nie wiem.. niech jeszcze inni się wypowiedzą.

jak nie hercules, to może jaki mixer i cdki ? sprawa ogólnie wygląda tak :

gdybym chciał kupić herculesa mógłbym kupować go już za jakieś 2 - 3 tygodnie, po czym już w późniejszym czasie go wymienić..

ale jeśli radzicie pozbierać trochę kaski to już tutaj będzie ciężej i zostanią mi kolejne miesiące na sofcie..

dlatego chciałbym żeby wypowiedział się ktoś kto zna i np poda jakiś zestaw mixer + 2 cdki żeby zorientować się jaki to będzie koszt.

Edytowane przez Lazar

Gość ElPolko

całkiem niedawno byłem przed tym samym problemem.... ktoś mi wtedy doradził że jak już biore coś "taniego" to z sensem... i tak będziesz musiał kupić cdk, to nim kupisz mikser będziesz mógł pracować na kontrolerze jako mikser a znając życie jak już go kupisz to zostawisz sobie kontroler jako poręczny sprzęt bo nie będzie się go opłacało sprzedać..... Herculesa MP3 e2 nie daje możliwości rozbudowy i to jest jego poważny minus a dj console mk2 już tak....

Edytowane przez ElPolko