Skocz do zawartości
Gość Dj Grabek

Ja grać w radiu przez program Traktor 2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj Grabek

Proszę pomóżcie, otóż nie wiem jak połączyć się z radiem przez traktora, chce grać w radiu, a nie umiem go odpalić przez traktora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zainstalować wtyczkę shoutcas i ustawić opcję żeby dźwięk w radiu leciał całej karty dźwiękowej, wtedy możesz grać z traktora : >

ShoutCast'a odpalamy poprzez winamp'a

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj Grabek

No dobra, a możesz trochę jaśniej wytłumaczyć jak już zainstaluje tą wtyczkę co dalej robić? W punktach jezyk.gif A i wiesz jak można zapisywać dźwięki z traktora oraz sety itd. ? I jeszcze w jaki sposób odpalić te radio w winampie?

Edytowane przez Dj Grabek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj Grabek

A powiesz mi co dalej mam zrobić gdy już wszystko normalnie mi się odtwarza jest okej, tylko co mam zrobić żeby traktor współdziałał z tym shoutcastem winampa? I możesz powiedzieć jak te dźwięki różne z tego traktora zapisywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sety nagrywaj przez audacity najlepiej.

W jakim sensie ma Ci współpracować shoutcast z traktorem? Poprostu puszczasz muzykę z traktora, włączasz winampa wraz z wcześniej zainstalowanym shoutcastem, klikasz connect i tyle. Jak chcesz mówić to klikasz push to talk i tyle.

Obejrzyj to:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

O dzięki za ten temat. Tyle że ja mam inny problem, też chcę grać z traktora, mam shoutcasta ale jest jeden problem. Traktor pracuje na asio i na innym całość jedynie okropnie pyrczy. Jest jakiś sposób żeby to obejść ? Najchętniej wróciłbym do virtual dj ale niestety mój kontroler niepozwala grać na virtualu ponieważ go ścina. Jedyna możliwość to Traktor na asio i soutcast ale nie umiem go niestety skonfigurować.

Edytowane przez Xaorus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest sposób ;) wystarcze pobawić się latencją, zmniejszać zwiększać, również zalecam zwrócić uwagę na kbps i tam sobie poprzełączać ;] generalnie jeśli ktoś ma słabszy pc to im większa latencja (opóźnienie) tym lepiej ;]

a co do tematu.

winamp + shoutcast dsp 1.9.0., wiadomo trzeba wyłączyć dźwieki systemu windows, w traktorze na asio i można działać z odsłuchem ;]

karta dźwiękowa najlepiej niezintegrowana.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

No właśnie ja mam kartę zintegrowaną. Udało mi się pozbyć Asio w Traktorze i gram na Realtek HD, ale coś z shoutcastem jest nie tak, bo całość grana nie z winampa lecz z Traktora jest okropnie ściszona. Grając z winampa jakość jest idealna, a w traktorze albo jest cicho a gdy właczę mix stereo jest okropnie głośno i ogromne pyrczenie oraz trzaskanie. Dodatkowo gdy zamiast winampa w shoutcast wybieram line to wskaźniki db przestają działać dobrze. Nie mam pojęcia jak to konfigurować, więc jakby ktoś był skory to powoli wytłumaczyć to bardzo proszę i z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi