Skocz do zawartości
Gość Djsysio

Wypożyczenie sprzętu...?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Djsysio

Witam może wiecie czy można gdzieś wyporzyczyć sprzęt dj'ski? aby zapoznać się z nim i wogóle zobaczyć czy to właśnie chce robić...

interesuje mnie ewentualna cena za jeden dzień wypożyczenia i żeby módz wysłać przesyłką i zwrócić przesyłką...

www.djshop.plok.gif

Może jestem ślepy ale na tej stronie nie znalazłem nic o wypożyczeniu sprzętu...

Moim zdaniem lepiej będzie wpisać w google: Wypożyczalnia sprzętu DJ :)

Edytowane przez Gość

74951509340663027148.jpg

Ewentualnie bliżej Ciebie...

Media Net S.C. sklep ForDJ

Ks. Witolda 7-9

71-063 Szczecin

Wyślij e-mail

tel: 604232681

tel: 918292021

fax: 914893084

gg: 5085862

Robisz imprezę, zapraszasz gwiazdę a twój sprzęt nie spełnia ridera?

Twój sprzęt się popsuł i na czas naprawy nie masz z czego puszczać muzyki?

Wynajmij od nas sprzęt Djâski

Dostępny mamy sprzęt powszechnie używany w dyskotekach. Zaczynając od Pioneera poprzez Denona a na Reloopie kończąc.

Oferta obejmuje odtwarzacze cd, miksery i co najważniejsze gramofony.

nie jestem pewien czy każda wypożyczalnia będzie ci chciała wysłać sprzęt, pewnie będziesz musiał się pofatygować osobiście... z tym że jak słusznie kolega zauważył, wypożyczenie sprzętu do nauki bardzo drogo wychodzi a parę godzin nie wystarczy żeby się zapoznać z tym - o nauce można zapomnieć. lepiej zagadaj do jakiegoś dj'a w twojej okolicy, niech ci pokarze co i jak i pozwoli trochę pograć na swoim sprzęcie, pewnie też nie za darmo - jakieś piwo napewno będzie wskazane;)

Witam może wiecie czy można gdzieś wyporzyczyć sprzęt dj'ski? aby zapoznać się z nim i wogóle zobaczyć czy to właśnie chce robić...

interesuje mnie ewentualna cena za jeden dzień wypożyczenia i żeby módz wysłać przesyłką i zwrócić przesyłką...

myślę ,że trochę głupio tak przychodzić do sklepu tylko aby pograć xD Lecz sprawdzić sprzęt przez kupnem czemu nie :)

Widziałem na innej stronie o wiele tańsze koszty wypożyczenia sprzętu - gdzieś ok. 150 zł na 3 dni.