Skocz do zawartości
Gość WenQ

Cześć :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WenQ

Siemano ! Jestem na forum nowy, jednak reklamuję radio znajomym non stop, słucham Was już trochę czasu... Mam nadzieję, że dostarczycie mi dobrej dawki muzyki ! :)

Już na dzień dobry mam pytanie, ostatnio na audycjach słyszę często Groove Coverage Poison , jednak nie wiem jaki to remix, czy ktoś mógłby podać tytuł/link? :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WenQ

Dzięki za odnośnik do FAQ zab.gif . Nie, to nie o ten rmx chodziło :D. Jeśli znów usłyszę, to nagram. elemeledudki.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, widzę że poszukujesz chyba tej samej nuty co ja....:P Pewnie ci chodzi o utwór który leci na początku seta....? Mikey - Weekend PARTY(03.03.2012) Czekam też na odpowiedzi na pytanie WenQ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, widzę że poszukujesz chyba tej samej nuty co ja....jezyk.gif Pewnie ci chodzi o utwór który leci na początku seta....? Mikey - Weekend PARTY(03.03.2012) Czekam też na odpowiedzi na pytanie WenQ smile.png

Christopher S feat. Flava & Stevenson - Poison (Re-Work 2012) podziekujcie MiciuDj-owi;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WenQ

Zgadza się, to ten utworek :). Znalazłem go dziś w tracklistach, gdzieś tak przed szkołą koło 6 rano :D. Mega pompka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi