Skocz do zawartości
Gość adrian2071

Mikser + Vdj - nagrywanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian2071

Witam

Mam taki mały problem w sprawie nagrywania dźwięku (gdy mixer jest podłączony pod Virtual Dj'a)...

Więc tak.

Posiadam mixer Numark Dm950 oraz Virtual Dj'a 5.2 /7.

Sprzęcik mam ładnie podłączone i wszystko działa mogę robić przejścia , efekty itp.

I teraz tak. Przeważnie powinno być tak, że gdy nagrywamy dźwięk a jeden z kanałów jest ściszony to go nie słychać (po odtworzeniu nagranegopliku mp3)...

U mnie jest inaczej. Puszczam dwie nutki w Vdjcie: "a" i "b"... Na mixerze Track "a" jest maksymalnie podgłośniony a "b" ściszony (tez maksymalnie). Dochodzi moment, w którym chcę zrobić przejście. Więc puszczam track "b" (dalej przy tym ściszonym kanale) - w słuchawkach[podłączonych po mixer] już go słyszę, wystarczy go zbitować. Ok zbitowany. Więc podnoszę suwak tracku "b" do góry. Robie przejście. Suwak nuty "a" w dół.

Kończe nagrywanie.

Odpalam nagrany plik i wszystko to co jest nagrane jest takie chaotyczne . Ponieważ nie ma efektów , ściszenia tak jakby nie reagował na mikser. Ten problem nie występuje tylko przy nagrywaniu . Jak chce grać na radiu interenetowym to słuchacze tak samo mnie słyszą bez efektów a przejścia są wtedy beznadziejne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co masz wybrane jako zrodlo? bo cos czuje ze stereo miks, a ma byc mikrofon badz line in

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi