Skocz do zawartości
KrzysiekTGK

Problem z Shoutcastem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli zły dział to przepraszam mam problem z Shoutcastem posiadam system Windows 7 32 bity.

Kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 USB mam pobrane najnowsze sterowniki. Wszystko jest dobrze podłączone Mikrofon pod różowe a słuchawki pod czarne. Gdy puszczam muzykę z Virtual DJa wszystko jest dobrze, ale jak chce coś powiedzieć do mikrofonu to mnie trochę słychać, ale muzyka się nie chce z ciszy i to nie koniec jak już powiem co mam powiedzieć to odciskam Lock i wtedy "What U Hear" się ścisza się na minimum i w tym momencie muzyka się wycisza muszę ręcznie poprawić suwak aby można było normalnie słuchać muzykę. Wcześniej miałem Windows Xp i nie miałem z tą kartą problemów wszystko było dobrze działało jak prowadziłem audycje.

Proszę o pomoc. :(

Pozdrawiam

Nie wiem, czy to na pewno w tym problem, ale w WIn 7 stereo mix jest domyslnie wylaczony. W zasobniku systemowym klikasz na ikonke glosnika->urzadzenia do nagrywania->prawym klikasz i zaznaczasz pokaz wylaczone urzadzenia->pokazuje sie mix stereo i klikasz prawym-> wlacz..zatwirdzasz ok.

Edytowane przez piotrek_c64

Nie wiem, czy to na pewno w tym problem, ale w WIn 7 stereo mix jest domyslnie wylaczony. W zasobniku systemowym klikasz na ikonke glosnika->urzadzenia do nagrywania->prawym klikasz i zaznaczasz pokaz wylaczone urzadzenia->pokazuje sie mix stereo i klikasz prawym-> wlacz..zatwirdzasz ok.

To już dawno to mam zrobione :P