Skocz do zawartości
dj revolt

Tracklista "techno"

Rekomendowane odpowiedzi

Była już tracklista komercji... i wszystkim chwała za to...

A ja bym chciał stworzyć listę utworków które można zagrać na imprezie "techno", ale nie tego prawdziwego techno tylko tego co często mylnie klubowicze tak nazywają. Chodzi więc właściwie o takie gatunki jak tech-hose, hard/acid house, może tech-trance... czyli typowe "pompki"... wiem zaraz zaczną się głosy prześmiewcze że to już nie modne ale to chyba nie prawda bo jednak bardzo dużo ludzi bawi się do Clubbase, Bingo Player, itp.

Coś ode mnie dla przykładu o jaką konkretnie muzykę chodzi:

DJ Alien - Driver

Clubbase - Old School Kickin Hard

Clubbase - R U Ready

DJ Bazz - Andre & Michelle

DJ KC - We Like The House

DJ Noiserr - Luvstruck 2002

DJ Tomeck - Bingo Bango

Bingo Players - Rattle

Wróciłem z editem... bo teraz same minusy dostaję zamiast tracklisty

Edytowane przez bartoszmista
  • Downvote 4

A ja bym chciał stworzyć listę utworków które można zagrać na imprezie "techno", czyli chodzi mi o takie gatunki jak tech-hose, hard/acid house, może tech-trance... czyli typowe "pompki"

za jakie skaranie Boskie Moje oczy musza czytac taki badziew...typowe POMPKI to masz naglownym, gdzie tam leci TECH, TRANCE, HOUSE,ACID ? pytam sie gdzie?! Mam ochote zabijac, wp rofilu amsz wpisane 25lat, jesli tak jest i dla Ciebie TECHNO to Clubbase KC czy Bingo Players to zes jest w glebokiej muzycznej dupie stary.

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie

Podpisano: fan Dj Hazela, pompek i pigułmruga.gif

fan HAZELA POMPEK I PIGUL. Taka osoba ma czelnosc wypowaidania sie na temat TECHNA. no rozdupio mnie.... wdupia lacie przy wos..

proponuje Format B

lub Gary'ego

http://www.youtube.com/watch?v=VtB6Zle5D0I

i skoncz wasc wstydu oszczedz.

• Upvote 4

słowo techno było w cudzysłowie napisane po to żebyście sami wiedzieli o co chodzi... przecież nie chodziło mi o to właściwe techno, tylko o to na co większość ludzi mówi techno...

tak jak napisałem chodzi mi o pompki bardziej, hands up jest dla gejów...

a ty mattew znajdz se dziewuche i rozładuj emocje... bez obrazy. przeczytałem że lubisz trance - ale co ty możesz wiedzieć chłopcze o tej muzyce... w Polsce nikt tego nie słucha bo to jest zbyt inteligentna muzyka jak na te za**pie. dlatego szukam pompek

• Downvote 4

słowo techno było w cudzysłowie napisane po to żebyście sami wiedzieli o co chodzi... przecież nie chodziło mi o to właściwe techno, tylko o to na co większość ludzi mówi techno...

tak jak napisałem chodzi mi o pompki bardziej, hands up jest dla gejów...

a ty mattew znajdz se dziewuche i rozładuj emocje... bez obrazy. przeczytałem że lubisz trance - ale co ty możesz wiedzieć chłopcze o tej muzyce... w Polsce nikt tego nie słucha bo to jest zbyt inteligentna muzyka jak na te za**pie. dlatego szukam pompek

po 1 skad pewnosc ze nie mam dziewczyny?

po 2 cos tam moge wiedziec troche alt juz spedzilem z nia

po 3 czyli jestem jedynym czlowiekiem sluchajacym Trance'u w polsce? xD fajne dane statystyczne masz haha :D

zdanie ze w poslce nikt nie slucha trance wziales z kosmosu albo po prostu z dupy :) generalnie nie ma o czym gadac skoro Ty szukasz pompek :). W tym temacie wspolnego jezyka nie znajdziemy :)

• Downvote 1

ja cie nie chciałem obrazić bo nie od tego jest forum, po prostu uważasz się za wszechwiedzącego bo co? parę lat słuchasz trance? niestety dziś już jest mało dobrego trance... same arminy i tiesta... tez fajne ale troche masówka. i trzeba dodać po co wogóle powstał trance... żeby sie dobrze bawić, czyli strobo, lasery i piguły... to daje nastrój i wyjątkowy klimat (wpada się w trans właśnie)

nabijamy posty a tracklisty jak nie ma tak nie ma...

ale nieważne, temat można zamknąć bo już sobie poradziłem

''trzeba dodać po co wogóle powstał trance... żeby sie dobrze bawić, czyli strobo, lasery i piguły...'

HAHAHAHAH ja yebie :D chlopie daruj se juz jakies madrosci o pigulach i baw sie na dodatkach fizycznych czy psychicznych sa ludzie ktorzy sie swietnie prafia bawic i bez tego aha Tioesto juz trance nie tworzy od no 2-3 lat;> Armin tworzy crap sety wporzadku;> i nie nie uwazam sie za wszechwiedzacego, po prsotu nei wiesz co pieprzysz i tyle :).

• Upvote 1
  • Downvote 1

taki jest własnie stereotyp ludzi,którzy nie maja pojęcia co pisza, mowiąc''techno'' w codziennym języku przeciętnych ludzi znaczy pompka,vixa,itp. Muzyka techno powstawałą jak wiekszosci z Nas z tego forum jeszcze na swiecie nie było,a nawiazywaniem muzyki ''techno'' do gatunków trance,czy tech-housu ze strony bartoszmista jest bardzo mylne i moim zdaniem kazdy szanujący sie tu forumowicz nie napisał by takiej bzdury,bo podstawa do pisania takiego tematu jest jakakolwiek podstawa rozrozniania gat. techno od trancu, chociazby. Masakra ale to jest moje skromne zdanie;)

proponuję żeby każdy przeczytał mojego pierwszego posta jeszcze raz... tym razem ze zrozumieniem (jak ktoś nie umie to nie wiem jak zdał maturę... a zapomniałem, większość jeszcze w gimnazjum). napisałem "techno" w cudzysłowiu bo większość ludzi tak właśnie nazywa pompki - myślałem że wszyscy zrozumieją o co chodzi no ale niestety...

przejdziemy do tematu? czy dalej będzie offtop i wymądrzanie się?

dziś dowiedziałem się że działalność forum polega na wymądrzaniu się, uploadowi nielegalnych mp3 i jakimś dziwnym systemie plusów i minusów... zajebiste klimaty

a myślałem że forum jest po to żeby pomagać... no cóż

nie sztuką jest tu przemądrzanie się czy cuś w tym rodzaju jak to ześ wykwintnie napisał,co do mojej elokwencji to nie musisz pisać "większośc jeszcze w gimnazjum'' a co to już tacy ludzie nie mają pojęcia o czytaniu ze zrozumieniem?moim zdaniem nie potrzebnie podkręcasz atmosfere swoimi wypowiedziami,bo po co TEMAT typu Tracklista - ''techno" skoro w poscie wymieniasz gatunki. CYTAT: czyli chodzi mi o takie gatunki jak tech-hose, hard/acid house, może tech-trance... czyli typowe "pompki"... tu jedno wyklucza drugie, i prosze Cie wez grzecznie porozglądaj sie na forum a napewno znajdziesz Trackliste którą mozesz w 5 minut ułożyć i nikt Ci nie bedzie dokazywał ani przeszkadzał swoimi wypowiedziami.

a jednak są jeszcze ludzie na forum którzy umieją wypowiadać się na temat i im za to dziękuję

co to tracklisty to ja sobie poradzę ale myślę że znalazłoby się jeszcze parę osób którzy też szukają podobnej muzyki... teraz się śmiejecie z wixy ale za jakiś czas ktoś może się śmiać z was że słuchacie guetty itp... wszystko idzie w dobrym kierunku czyli w stronę trance, hardstyle

dobra to skoro jest juz ten temat, to podeslecie mi pare nutek, takiego prawdziwego starego techno?

być może też w jakimś stopniu kai tracid, chociaz mnie pasuje pod psy trance... hm hm hm ogólnie jeśli chodzi o techno warto posłuchac i przyjrzeć się eventom typu:

love parade i members of mayday ale nie z roku 2005-2011 tylko 199x-1999

• Upvote 2

Gość Abu Srabu Dabu

O takie coś Ci chodzi ??

D.O.N.S. - Sputnik (Lemon Remix)

Antoine Clamaran - Classika

Antoine Clamaran - Get Up

Candee Jay - If I Were You (Michael Woods Remix)

Dark Monks - Insane (Steve Murano vocal remix)

The Matrix - Protect The Innocent (KlubbMastaz Remix)

Pozdrawiam Abu Here.

• Upvote 2

Taki gatunek jakiego ty szukasz to raczej Klubb czyli popularna "rura".

Masz trochę tego ode mnie:

1.Trash Your self- Touch (AC Slater Remix)

2.Dj Young - All Ready (Klubb Mix)

3.Clubbasse - In Atack

4.Clubbasse - 4 U Ready

5.Clubbasse - Elektrochemie - Shall (Clubbasse remix 2002)

6.DJ Alien - Driver (Clubbasse Remix)

7.Jordan & Baker - Explode (Clubbasse Remix)

8.Wiesel & Captain Koma - Die Polizei (Blatta & Inesha Remix)

9.Tales From The Crib - Kay Marry Go Round ( Rachel Auburn Mix)

10.Southside Spinners - Luvstruck 2011 (Tony Tweaker & Acid Luke)

11.Raul Soto and miguel serna - riverside motherfucker

PS. To były piękne czasy muzyki klubowej!! :) Teraz only komercja, daan'd, slajbak i pompki :P

• Upvote 1