Skocz do zawartości
farey

co poprawić

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze WTF? Dlaczego mnie pozdrawiasz skoro ja Cię nie znam? ;> Technicznie wg mnie jest dobrze, nawet bardzo spokojnie mógłbyś tu grać , głosowo też słychać że grasz kilka ładnych lat, gadane wyrobione. Według mnie (chociaż ja też gadać ponoć nie umiem grać tym bardziej i zazdroszczę kilku osobą tutaj) powinieneś tu grać ;)

• Upvote 1

Gość Arobaro

oo kolega z pomorskiego cool.png Secik fajny, przejścia bardzo dobre i jak danius napisał słychać że grasz parę lat biggrin.png

Edytowane przez Arobaro
  • Upvote 1

Podpisuje sie pod Kaczorkiem, ogarniesz tempo swojego wokalu i bedzie super. Widać ze lubisz to co robisz, i robisz to juz od dluzszego czasu:) Jak najbardziej na plus, bardzo mi sie podobało, i nic bym tu nie poprawiał poza moze tym ze te bpm-y zmniejszyłbym troche nie co;) ale to taka moja sugestia. Pozdrawiam.

• Upvote 1

Podpisuje sie pod Kaczorkiem, ogarniesz tempo swojego wokalu i bedzie super. Widać ze lubisz to co robisz, i robisz to juz od dluzszego czasu:) Jak najbardziej na plus, bardzo mi sie podobało, i nic bym tu nie poprawiał poza moze tym ze te bpm-y zmniejszyłbym troche nie co;) ale to taka moja sugestia. Pozdrawiam.

Podpisuje się ;)

Mów ciut wolniej i będzie !@#$%^&* :D

• Upvote 1

Jak uslyszalem pierwszy raz twoj glos to odrazu mi sie skojarzyles z pancza biggrin.png A tak wgl to fajny mix i masz dobry glos i jestes rozgadany nie przynudzasz i ja to chcialbym cie posluchac na tym radyjku smile.png

PS: moglbys podrzucic nazwe drugiego kawalka ?

Edytowane przez Griszovsky
  • Upvote 1

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to na początku nieco za szybko mówiłeś , a tak poza tym to chyba okej ;-)

No i taka mała rada - staraj się jak najmniej mówić podczas wokalu który gra w tle.

Nie ma nigdzie reguły że tak nie wolno , ale po prostu dobrze jest mówić coś np na samym początku jak nutka się dopiero rozkręca , bądź tuż przed samym przejściem.

A co do techniki tu - zastrzeżeń nie mam.

Wszystko w miare ogarnięte.

Nicee :-)

Edit: Sorki , nawet nie zwróciłem uwagi że powtórzyłem już to co panowie wcześniej (z tą szybkością). No ale przynajmniej wiesz już co poprawić :D

Edytowane przez Escar
  • Upvote 1

Jak uslyszalem pierwszy raz twoj glos to odrazu mi sie skojarzyles z pancza biggrin.png A tak wgl to fajny mix i masz dobry glos i jestes rozgadany nie przynudzasz i ja to chcialbym cie posluchac na tym radyjku smile.png

PS: moglbys podrzucic nazwe drugiego kawalka ?

Jay-z ft Rihanna - Run This Town (Cometa & Older Grand Remix)

Escar:

Dzieki smile.png

o takie opinie chodziło biggrin.png

Edytowane przez Fudal

Technika: OK

Wokal: OK

no można się przyczepić ,że na początku za szybko mówiłeś ale co tam :)

Głosem nadrabiasz tego małego minusika.

Jeszcze trochę i może kiedyś zawitasz w ekipie RP? Tego Ci życzę ;)