Skocz do zawartości
Gość boy350

INTRO DJ

Rekomendowane odpowiedzi

w jakim jezyku Cie interesuje te intro?

moze cos takiego mnóstwo jest pomysłów wystarczy ze poruszysz wyobraznie, pamietaj ze to ma byc twoje intro a nie czyjeś my mozemy tylko podpowiedziec;)

Witam Wszystkich Słuchaczy,oto przed Wami tajemniczy ciekawy gośc,który za chwile przedstawi Wam moc ciekawych beatów Panie i Panowie przywitajmy go bardzo serdecznie oto przed Wami...i takie tam mam nadzieje ze sie spodoba;p

Gość boy350

A zapomniałem dopisać, mój błąd. Lepiej by według mnie było jakby intro było po angielsku. Intro będzie trwało +/- 40sek. I tak wiem że to ma być moje intro ale właśnie jakoś nie mogę nic dobrać.

@up.

Do tego co napisałeś wyżej weszło mi do głowy coś takiego : Witaj w świecie pełnych egzotyczych klimatów, przed Wami osoba ,która za chwile przedstawi Wam moc ciekawych beatów Panie i Panowie przywitajmy go bardzo serdecznie oto przed Wami ...

Teraz tylko prośba do ludzi którzy ogarniają dobrze angielski. Przetłumaczyłby to ktoś?

+ Kolejne teksty też mile widziane :)

Edytowane przez boy350

Z angielskiego to Ci za bardzo nie pomoge,bo noga ze mnie przetlumaczyłem Ci to przez tłumacza google: Welcome to a world full of egzotic climates, before you a person who for the time you submit a power of interesting beats Ladies and Gentlemen, welcome him very warmly here before you...

Nie bierz tego dokładnie pod uwagi, bo jeden wyraz moze miec wiele znaczen w j.angielskim to jest interpretowane przez translator. Takze tyle ile mogłem tyle pomogłem,mysle ze za wiele nie trzeba bedzie tu zmieniac.

Gość Sikorski

Jeżeli nie szkoda Ci pieniędzy na intro, polecam Ci naszego człowieka z forum Drake - Intra dla DJďż˝w - spoty reklamowe, oprawa dzwiekowa oferuje na prawdę fajne intra, może ułożyć dla Ciebie tekst po ang, tylko będziesz musiał się z nim dogadać, wszystko znajdziesz na jego stronie (cennik, próbne intra, kontakt)

• Upvote 1

Welcome to the world full of exotic themes and motives. Behold the man who in a moment will show you variety of interesting beats and let you experience the true meaning of sound. Ladies and gentlemen, please welcome the one and only [jego ksywka, nick]

Ok. Co by tu wyjasnić. Wszystko jest w miare tak samo jak w Twojej polskiej wersji. Po przegladnieciu kilku takich ogloszen na necie znalazlem cos takiego : let you experience the true meaning of sound - czyli ze pozwoli Ci doswiadczyć prawdziwego znaczenia dzwięku. Please welcome the one and only - proszę powitajcie, the one and only - jedyny w swoim rodzaju, jedyny taki

Myśle że gitara
:)

Gość boy350

No wiem wiem, do Drake miałem się zgłosić. A chyba wolę sam tekst napisać, wolę wiedzieć odrazu co będe miał wypowiedziane.

A coś takiego : Welcome to the world full of exotic climate. Behold The man who let you experience the true meaning of sound. Ladies and gentlemen, please welcome the one and only mister. Before you ....

Według mnie to ma takie tłumaczenie - Witaj w świecie pełnych egzotyczych klimatów. Oto mężyczyzna który pozwoli Ci doświadczyć prawdziwego znaczenia dźwięku. Panie i Panowie, przed Wami jedyny w swoim rodzaju PAN?. Przed Wami [ksywa]

Dobrze jest?

Edytowane przez boy350

Gość boy350

Ja jestem gulun z angielskiego i przetłumaczyłem tak jak mi trzetłumaczył translator ;d Jeśli ktoś jest w stanie to niech przekształci to jakoś żeby to miało trochę ładu i składu ; /