Skocz do zawartości
Creativo

[06.04.2012]Creativo- Strategy 64 Demo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mój pierwszy kawałek, który tutaj wrzucam, produkuje zasadniczo nie długo bo jakieś 8 miesięcy więc nie brzmi to jakoś super. Zapraszam do szczerych ocen, jestem otwarty na krytyke i na pewno za nią nie linczuje :D

Creativo- Strategy 64 Demo

http://www14.zippyshare.com/v/23952904/file.html

Waga: 7mb

Jakość: 320kbps

Czas: 3min

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię, aby ktoś zechciał Cię negatywnie ocenić, bo już samym plusem jest to, że od podstaw starasz się coś "zbudować" i na pewno, to nie jest takie łatwe, ponieważ trzeba mieć pomysł, a to już połowa sukcesu, obeznanie jakieś w sprzęcie, czy tam programie na, którym tworzysz, także musisz posiadać, później umiejętne połączenie tych wszystkich dźwięków w jedna całość, żeby to było rytmiczne i spójne...Trochę zachodu z tym jest i tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Dlatego zawsze, jak coś od Ciebie dostaję, to się cieszę, jak debil xD Bo fajnie jest posłuchać czegoś oryginalnego ;p

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajne fajne tylko jedno ale jak by był jakiś wokal to po prostu jak dla mnie miazga :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dla mnie bez wokalu jest własnie elegancko. Creativo już wczsniej podsyłał mi demko i jeżeli będzie skończone to będzie brzmiało rewelacyjnie.

Brzmi wszystko elegancko fajne dźwięki i ogólnie dobra robota, ja z chęcią poczekam na całość.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie to gra, nie wiem czy wokal jest konieczny, bo numer bez niego sobie dobrze radzi. Ciekawy jestem jak będzie brzmiał full, bo słyszę (albo mam takie wrażenie), że to nie jest jeszcze wszystko. Ogólnie na plus. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

całośc spojna wpadajaca w ucho elegancka nie przesadzona,odpowiednie tempo wszystko z soba pasuje,nie dorzucałbym wokalu. Plus za zaangazowanie i checi wyprodukowania czegos swojego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.