Skocz do zawartości
Gość dMartin

[03.05.2012][Prog House]Copyright feat. Tasita D'Mour & Imaani - Someday (Martin Oakson Just-A-Rework 2012)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dMartin

W przygotowaniu kolejny traczek... I własnie na jego bazie private remix stworzony do potrzeb własnych którym zamierzam sie z wami podzielic... Mam nadzieję że znajdą sie chętni

exhappysmiley.gif Pozdrawiam... Marcin

Copyright feat. Tasita D'Mour & Imaani - Someday (Martin Oakson Just-A-Remix 2012)

Czas: 4.14 Min

Rozmiar: 10 MB

Jakość: 320/44

...jakość ZS pozostawia wiele do życzenia... Polecam wejść i odsłuchac w wersji HD

Edytowane przez dMartin
  • Upvote 2

Kawałek znam dobrze z oryginału, świetny utwór ze stajni Defected - jednego z moich ulubionych labeli.

Już tu nie raz pisałem na forum i nie raz jeszcze napisze, żeby nie oszpecać dobrych kawałków swoimi tandetnymi remiksami, ale to jest po prostu bardzo dobre ! Czytać to wszyscy bo tak ma brzmieć remix, generalnie nie jest to też jakieś świeże, ale bardzo dobrze wykonane, brawo.

Bardzo mi się podoba osadzenie wokalu w miksie, idealnie leży.

Jedyne co mogę polecić to osadzenie miksu poniżej 500hz w mono, bo z tego co czytałem powinno się tak robić.

Poza tym, bo nawet nie zauważyłem ale ludzie bierzcie przykład z tego Pana, który mimo, że moim zdaniem odwalił dobry remix, nie chełpi się tym i zwróćcie uwagę na nazwę.

Gość dMartin

dziękuje za rady. własnie po to wrzucam utwory na fora smile.png Czlowiek uczy sie całe życie i warto zaprezentowac cos swojego żeby uslyszec co mozna jeszcze poprawic... Może to nie remix a bardziej rework bo nie używałem remiks packa tylko sam wokal... ale jak juz tak podpisałem to niech zostanie...Mam nadzieje że kiedys uda sie uslyszec ktorys z moich utworów na waszym radiu :) Pozdrawiam.

Edytowane przez dMartin

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...