Skocz do zawartości
Gość Dj V-Tom

AudaCity oraz Traktor LE 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj V-Tom

Witam serdecznie, otóż borykam się z 2 problemami... Jeden jest tak na prawdę głupi, a drugi trochę skomplikowany..

Więc mam program AudaCity, nagrywam albo próbuję nagrać sety próbne do radii, ale jak już nagrywam, to mój laptop nagrywa wszystko co się dzieje zewnątrz nie wewnątrz laptopa, później zmieniam typ nagrywania, jest tam jakieś SMx audio i coś tam coś tam... I nic, nie mogę wgl inaczej nagrać co się dzieje?

A z Traktorem mam problem głupi, ponieważ gdy odpalam na Traktorze muzykę to na laptopie słychać jakieś pianino... A na wieży podłączonej do kontrolera jest wszystko okej, leci bardzo dobrze, wiecie może co jest grane z tym traktorem? Bo głupio cały czas słychać tego pianina... Leci muzyka na wieży, a na lapku leci jakieś cały czas ten sam rytm, jak odłącze kontroler to znowu słychać pianino, ale inny dźwięk.

Z góry dzięki za pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DaN_DawiD

W AudaCity musisz w ustawieniach zmienić tryb nagrywania z Out na In czy jakoś tak

Traktor Dj widocznie jest walnięty i tyle

A co do setów to polecam Virtual DJ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Nie zzrozumiałeś mnie... Kontroler na innym programie nie idzie, a na AudaCity już mówiłem, że wszystko próbowałem, a także Traktor nie jest walnięty tylko coś w ustawieniach tyle, że nie wiem co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pianinem nie mam pojęcia co jest 5 :D

Nagrywa Ci wszystko z zewnątrz bo masz ustawione na nagrywanie przez mikrofon.

Musisz zmienić w ustawieniach audacity nie nagrywanie przez mikrofon tylko z karty dźwiękowej.

A co do kolegi wyżej virtual jest słaby i kompletnie nie odzwierciedla rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Dzięki ;) Dobra zobacze co da się zrobić, ale kurcze próbowałem wszystkiego, a jak z karty nagrywa, to właśnie te Audacity nagrywa te pianino.. Nie wiem skąd się to wzięło.. Kiedyś tego nie miałem, a teraz nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze masz poadlaczona kamerke i Ci kamerka lapie wszystko co sie dzieje wokół Ciebie, sprawdz czy w panelu sterowania w dzwiekach masz wszedzie ustawioną swoja karte dziwekowa bo mozesz miec kamerke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Kurcze, nie za bardzo mnie rozumiesz :P Bo mam tego Traktora 2 LE :P I zawsze gdy włączam kontrolera i puszczam muzykę, to na laptopie słychać jakieś pianino zamiast muzyki... A muzyka idzie przez wieże, nie rozumiem tego.. Dlatego gdyby zamiast tego pianina leciała muzyka, by wszystko idealnie się nagrało... Wiem beznadziejna sytuacja.. Ale ja nie wiem skąd jest te pianino, znaczy na pewno z Traktora, ale nie wiem co mam wyłączyć, bo dźwięk pięknie się nagrywa przez SoundMax i jest okej. Gdyby ktoś wiedział jak te pianino usunąć i zamiast tego pianina leciała by muzyka byłbym w niebowzięty :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odpowiedzialem Ci na pierwsza czesc twojego posta wiec nie rozumiem Twojej odpowiedzi a z tractorem mozesz miec pirata czy cus albo wersje demo 30 dni mineło i jakies zabezbieczenie od ciagnika w postaci pianina zebys sobie nie mogl pograc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Nie sądzę, bo program dostałem razem z kontrolerem, a Kontroler jest prosto ze sklepu legalnego oczywiście, a na pierwsze pytanie dzięki, tylko, że i tak nie mogę dalej nic nagrać.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem co moze byc z tym pianinem... na obu kanalach to samo masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

No... Ale wcześniej było normalnie.. Tyle, że wcześniej mi nie przeszkadzało to... Nie wiem co ja zmieniłem w tych ustawieniach... Eh szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

A do Red7 chciałem nagrać próbną audycję... Teraz to na razie nic nie zrobię... Do RP raczej nie mam szans...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Próbowałem... Nie wiem, może do producentów napisać, co o tym myślisz ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Pirata? Ale to chyba różnicy nie ma.. Bo za każdym razem to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Z tym lapkiem jest coś nie tak.. Na stacjonarnym mi się nagrało okej, a na lapku nie.. Dobra temat można uznać za zakończony, bo i tak nic już się nie wymyśli,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Albo pomóżcie jeszcze, ponieważ wejście jest okej, może podać wam nazwę karty dźwiękowej, In i Out ? Może to wam coś po może? Jak wiecie to napiszcie w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi