Skocz do zawartości
Creativo

[08.05.2012]Creativo- We Are Just Friends (rmx)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zrobiłem taki krótki pseudo kawałek z nudów i zastanawiałem się, jaka acapella by pasowała do niego jako, a że nigdy nie wrzucałem acapelli do swoich prac, padło na najpaskudniejszy wokal jaki świat słyszał Justice- We are just friends.

Jest to właściwie remix, ale nie chce tego tak podpisywać, jako, że jest to niedopracowane demo, w którym troche kuleje miks, nagrane zostało audacity i jakośc jeszcze gorsza, ale daje do oceny i przyjmuję na klatę krytykę.

Dlaczego teraz i niedopracowane ? A no, mam testowego Abletona, który mi się spieprzył i nie mogę zapisać projektu, więc daje tak o w sumie dla jaj.

Zapraszam biggrin.pnghttp://www18.zippyshare.com/v/79764305/file.html

Waga: 9mb

Czas: 4min (nie jest to typowa budowa utworu "klubowego", tylko taki prosty aranż bez żadnych Fxów i pierdółek, w końcu i tak już straciłem ten projekt).

Pozdro smile.png

• Upvote 3

hee jakby chociaż co drugi komponował takie "jaja" ja Ty to poziom muzyki w polsce byłby napewno na większym poziomie biggrin.png

vokal nie taki najgorszy tylko moze troche monotonny dry.png jak dla mnie - no i męski wokal musi byc kurcza czysty,ładny, a ten...

melodia wpada w ucho, demo jak najbardziej udane, w sumie to obiektywna opinia, tempo sie trzyma nie ucieka nie rozjeżdza,i tak jak Ty Smerfie ucze sie na błedach, ponieważ tez staram sie produkować,ważny jest pomysł i wyobraźnia i kreatywność a nie kopiowanie plagiatów od kogoś innego smile.png Także powodzenia i czekam na kolejne propozycje z Twojej strony..

Edytowane przez Thomashek
  • Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...