Skocz do zawartości
KatyPerry

[14.05.2012] No Mercy - Where Do You Go (KamilKiri Remix) DEMO!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelasty3

Pierwszy raz chyba się z Tobą zgodze Creativo (jakiś progres) , padaka jak sam skurwysyn no ale do roboty młody ;)

Wiem ze miks leży, chyba będę musiał zrobić tak jak mówi Creativo bo FLa mam zaledwie miesiąc...ale to demko było robione w godzinkę chyba. jezyk.gif

@Creativo - Swoją drogą nie żebym się czepiał, ale odpowiadasz w każdym temacie (to dobrze) i w ogóle doradzasz jakbyś był jakimś mistrzem w tym, a jak słuchałem Twoich nutek to brzmiały podobnie do moich, czyli kiepsko. :/ W czym rzecz?

Edytowane przez Kiri

Po pierwsze, napisałem ostatnio dlaczego moje utwory brzmią jak gówno - są nagrywane.

Po drugie, mam słuch i mniej więcej wiem, jak powinny brzmieć utwory.

W cale nie jestem mistrzem, jestem cieniutki, tylko w przeciwieństwie do chyba większości tutaj mam jakąś teorię na której mogę bazować.

Poza tym, w moich utworach przynajmniej poziomy głośności są w miare dobre... a noi ściągnij te moje utwory, a nie na zippy słuchasz gdzie jakość to jakies 96kbps no i ostatnie, w Twoim utworze są 3-4 dźwięki które banalnie zmiksować....

Zippyshare.com

A i na koniec, jadą mnie tu jak skrytykuje, że hejter jestem, a ciekawe kto prócz mnie tu przez ostatni rok napisał coś konkretnego zamiast "mi się podoba" "jest ok" heh...

• Upvote 1

OK, posłucham gdy będę w domu, ale jeszcze jedna sprawa...

Poprostu szukałem wiele czasu jakiegoś poradnika o miksie co do takiego stylu muzyki i nic nie znalazłem, a sam nic nie wykombinuje skoro nie znam się zbytnio.

Byłbym mega wdzięczny za jakiś link...radę czy coś. :/

Poradników jest miliard i nie ma uniwersalnego, po polsku niestety mało i zostają Ci anglojezyczne które są bardzo dobre

Mogę polecić tą serię filmików D.Ramireza jednego z najbardziej znanych producentów,

http://www.youtube.com/watch?v=4ny4q2I3z44

w 6 seriach pokazuje jak robi kawałek od początku do końca,

http://www.youtube.com/watch?v=NbghaUtVfJg Tutaj jego kawałek z markiem knightem, żebyś nie myślał jak to bywa w przypadku ludzi, którzy znają tylko pompki, że to jakaś ciota.

No i będę starał się po maturach naciskać na nowy dział z produkcji i wtedy będę prawdopodobnie wrzucał tam jakieś wskazówki oraz będę chciał się nimi dzielić, powtarzam, jestem laikiem i w cale to co mówię nie musi być ok mruga.gif

A i jeszcze wrzucę Ci mój track, który zdaniem doświadczonych ludzi ma dobry miks, wpprawdzie brzmienie pozostawia wiele do rzyczenia, jednak nic się nie gryzie i balans jest odpowiedni.

Zippyshare.com

Możliwe też, że nie słyszysz różnicy, bo nie masz jeszcze wyćwiczonego słuchu, ale to zmieni się z czasem.

• Upvote 1

Dzięki straszne, ale ten poradnik od D.Ramireza mało mi mówi...muszę znaleźć kogoś kto mi faktycznie powie po "polskiemu" jak to wygląda w praktyce i w ogóle. :)

Muszę też kupić jakieś dobre słuchawki bo w monitory nie mam co się pchać bo nie stać mnie na narazie i poza tym nie wiadomo czy coś ze mnie będzie. ;) Możecie jakieś polecić? :)

Gość szymon2009

Ktos musi dawac porządne opinie na temat produkcji jak to powiedzial Creativo:)

Moje produkcje opiniował takze,nie zawsze na plus :) ale takie rzeczy mnie motywuja do dalszej pracy oraz nauki:) wiec Kiri pracuj a efekty pojawia sie na pewno:)

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...