Skocz do zawartości
Gość eMGiee

Radio internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eMGiee

Na początku proszę o nie usuwanie tego wątku, gdyż nie mam zamiaru reklamować tutaj żadnego radia ani nic w tym stylu, a o konkurowaniu z RP już nie wspomnę :D

Po prostu mam problem i dlatego piszę. :)

Cześć wszystkim,

Mam własne radyjko internetowe i mam mały problemik z nim związany. Gdy chcę wejść na antenę i nadawać klikam w panelu "Kick autopilota"

no i ok, autopilota wywala na 10 sek. i mogę się połączyć i nadawać. Tylko jest taki problem, że moją audycję słychać tak jakby w zwolnionym tempie i

słuchacze muszą odświeżać ją w winampie aby wróciło to do normy. Kiedy zresetuję serwer shoutcast i wejdę na audycję to jest OK ale z kolei kiedy z niej zejdę,

to autopilot gra w tak jakby przyśpieszonym tempie i tak samo słuchacze muszą odświeżyć audycję aby było go słychać normalnie. Nie mogę sobie z tym problemem

poradzić a liczę, że na tym forum jest dużo osób, które z takim czymś się spotkały i znają rozwiązanie.

Pozdrawiam.

Z jaką jakością masz autopilota? jeśli 48/64 kbps mp3 mono to się będzie tak działo nic nie poradzisz ;] Najlepiej polecam ci kupić autopilota z jakością 96 kbps i wyżej i koniecznie prezenter musi grać własnie w jakości 96 i wyżej i wtedy problemy znikną smile.png Ewentualnie żeby nie było takiego czegoś muszą prezenterzy nadawać z taką jakością jaką nadaje autopilot np 64 to muszą grać na 64 ale niestety chyba w mono bo w stereo już się może pojawić :)

Edytowane przez lew2

Gość eMGiee

Dobra, dzięki :) Poradzę sobie :) Dotychczas robiłem coś takiego przed audycją: wyłączam autopilota, resetuje serwer shoutcast. Potem łączę się i gram. Po zakończeniu włączam autopilota i resetuje serwer.