Skocz do zawartości
Gość Xaorus

Pyrczenie w Traktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xaorus

Witam. Odkąd kupiłem Mixage Interface edition borykam się z ciągłymi kłopotami. Mniejsza o to że nie mam odsłuchu bo to dla mnie mniejszy problem. Większym problemem jest to

http://www16.zippyshare.com/v/19810629/file.html

Niestety trzeba pobrać, gdyż nie miałem jak tego przekombinować na mp3. Problem polega na ciągłym pyrczeniu w utworach, przy każdym efekcie, każdym kliknięciu na kontrolerze... nie wiem co się dzieje, ale w poprzednich kontrolerach takiego problemu nie miałem. Tutaj ciągle coś jest. O odsłuch popytam kiedyś a teraz proszę o pomoc odnośnie tego pyrkotania bo to niszczy mi całą przyjemność z zabawy.

Na realteku też to samo... Wczoraj zainstalowałem Le i działało normalnie, ale jak podłączyłem reloopa to znowu pyr pyr pyr i lipa...Nie wiem co jest ale całość mnie tak dobitnie denerwuje że nie mogę. Ostatni raz kupiłem coś od reloopa, bo miesiąc już z tym walczę i dalej jest to samo. Ani to latencja ani problemy ani z systemem bo format był i dalej pyr pyr pyr pyr. Gniazdko ma tam wszystko co trzeba bo naprawdę sporo dałem za listwę do kompa wiec nie powinna być jakaś ułomna. Miałem numarka stealth controll i fakt nie miał podsłuchu ale działał bez pyrczenia a w tym nawet podsłuchu nie robię bo po co skoro i tak cała przyjemność z grania leci na jakieś purkanie.