Skocz do zawartości
Gość Xaorus

Pyrczenie w Traktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xaorus

Witam. Odkąd kupiłem Mixage Interface edition borykam się z ciągłymi kłopotami. Mniejsza o to że nie mam odsłuchu bo to dla mnie mniejszy problem. Większym problemem jest to

http://www16.zippyshare.com/v/19810629/file.html

Niestety trzeba pobrać, gdyż nie miałem jak tego przekombinować na mp3. Problem polega na ciągłym pyrczeniu w utworach, przy każdym efekcie, każdym kliknięciu na kontrolerze... nie wiem co się dzieje, ale w poprzednich kontrolerach takiego problemu nie miałem. Tutaj ciągle coś jest. O odsłuch popytam kiedyś a teraz proszę o pomoc odnośnie tego pyrkotania bo to niszczy mi całą przyjemność z zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

Odświeżam i proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hee wiec myśle ze chodzi o latencje, czyli podawana jest ona w próbkach (samples), czyli najmniejszych częściach dźwięku w postaci cyfrowej. Standardowo pracujemy z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz (częstotliwość zgodna z standardem Audio CD) powinienes tak ustawic:

00266206284094852613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

Niestety to nie pomogło... ogólnie kiedy podłączę mixage to nie da grać się na realtek tylko na Asio. Pyrczenie nadal jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

Ponownie odświeżam i czekam na jakąś pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

Na realteku też to samo... Wczoraj zainstalowałem Le i działało normalnie, ale jak podłączyłem reloopa to znowu pyr pyr pyr i lipa...Nie wiem co jest ale całość mnie tak dobitnie denerwuje że nie mogę. Ostatni raz kupiłem coś od reloopa, bo miesiąc już z tym walczę i dalej jest to samo. Ani to latencja ani problemy ani z systemem bo format był i dalej pyr pyr pyr pyr. Gniazdko ma tam wszystko co trzeba bo naprawdę sporo dałem za listwę do kompa wiec nie powinna być jakaś ułomna. Miałem numarka stealth controll i fakt nie miał podsłuchu ale działał bez pyrczenia a w tym nawet podsłuchu nie robię bo po co skoro i tak cała przyjemność z grania leci na jakieś purkanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a spr tez kontroler na innym kompie, jak bedzie to samo to ja bym reklamowal go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xaorus

nie ma go za bardzo gdzie sprawdzić dry.png a może ktoś ma mapę do VDJa ?

Edytowane przez Xaorus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xD tak ciezko skoczyc do najblizszego kumpla i u niego podpiac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi