Skocz do zawartości
Gość dMartin

[17.06.2012] Martin Oakson- Neverland (Original Mix) [Progressive House]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dMartin

Witam.

Przedstawiam wam moją wizje krainy w której życie miodem i mlekiem płynie mruga.gif Neverland to produkcja oparta na pianinie oraz prostej ale za to skocznej lini melo. Mam nadzieje że znajdzie swoich odbiorców... Pozdrawiam forumowiczów.

28lx7as.jpg

Autor Martin Oakson

Tytuł Neverland

Rodzaj Original Mix

Gatunek Progressive House

Czas 2:45 Min

Jakość 320/44

Serwer Zippyshare

http://www13.zippyshare.com/v/76913327/file.html

Edytowane przez dMartin

No ogólnie koncept mi się podoba, fajnie to brzmi, dośc pełny miks jednak mi się ułożenie piana nie podoba. Mało chwytliwe i mało taneczne, szkoda, że nie potrafię zanucić bo byś wiedział o co chodzi. Może tak mi się uda wytłumaczyć, piano leci mniej wiecej tak: ty ty tyty tytyty (1takt) i drugi takt identycznie leci, trzeci znowu identycznie (tylko zmiana tonacji to wiadomo) i dopiero w czwartym takcie zmienia sie na ty ty ty tytytytyty jakos tak hah chcialem Ci zaobrazować jakoś. W każdym razie melodia jak dla mnie nie jest chwytliwa, gdy pierwsze trzy takty są tak samo ułożone na piano rollu.

Gość dMartin

Dokładnie wiem o co Ci chodzi stary :) ale własnie taki miałem zamiar.... Żeby melo było powtarzające się ale w maire skoczne... Przyznam że samemu mi noga chodzi przy odsluchu tego kawałka a rzadko mi sie zdarza wogole przesluchiwać jeszcze moje produkcje poza graniem ich gdzies na imprezach... W miksie moze troche przesadziłem z basem ale mowi sie trudno... Poprawie przy kolejnych produkcjach. Dzieki za uwagi. Jak zwykle jako jedyny poswieciles swoj cenny czas na komentarz dla ktorych przeciez ten dzial powstał... Pozdrawiam.

Ja również przesłuchałem twój kawałek. Dość fajnie to brzmi, aczkolwiek melodia jest trochę do poprawy, ale tak ogólnie to trzeba tworzyć coś innego niż wszyscy, więc w sumie rób co chcesz z melodiami. Kawałek fajnie brzmi, ale jeszcze na pewno dużo poprawek ogólnie w produkcjach, ale ciągle do przodu:)

@Edit

Zmiana pianka bo jest przejedzone to pierwsza sprawa, jak dla mnie. Delikatna zmiana płynnośći melodi, jakiś ładniejszy padzik, żeby to wszystko brzmiało konkretnie i plus do tego poprawa miksu obowiązkowa, nie wszystko gra jak należy. Możliwe, że Pad jest źle zeqalizowany i dlatego go nie słychać dobrze.

Edytowane przez Pomarańcza

Gość dMartin

Dziękuje za poświęcony czas lecz nie lubie przyznam szczerze takich suchych komentarzy typu "...ale jeszcze napewno dużo poprawek w produkcjach" :) Lubie wiedziec co konkretnie razi i bije po uszach bo nigdy nie odgadniesz jakie zamierzenie mial autor utworu :) A jesli napiszesz np. "sucy miks" to bede wiedzial do czego przylozyc jeszcze reki :) mimo to dziękuje za odsłuch i komentarz :) Pozdrawiam

Ale czasami po prostu ciężko wskazać konkretną przyczynę, co jest nie tak w miksie.

A mnie po przesłuchaniu teraz nawet urzekł ten kawałek, szczególnie podoba mi się pluck i jego osadzenie w miksie z 45s i później jak narasta na pitchu, na prawde fajne. Dźwięki troche przejedzone faktycznie, ale o tym już mówiłem.

Podoba mi się ten synth z 2.07 i fajnie by było jakby po jednej frazie grał oktawę wyżej, tak typowo szwecko.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...