Skocz do zawartości
Gość cinus

Problem z odsluchem w RMX 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam mixer reloop rmx 40. Moim problemem jest to ze gdy podlaczam sluchawki przez przejsciowke i odsluchuje na danym kanale to dziala zawsze i tylko lewa. Probowalem podlaczac 3 rozne pary sluchawek ale wszystkie z malego jacka i oczywiscie przez przejsciowke oraz testowalem to na 2 roznych przejsciowkach i ciagle to samo slychac tylko z lewej strony. Prosil bym o pomoc gdyz szukam tego po internecie i nie moge znalesc rozwiazania mojego problemu. Z gory dziekuje i pozdrawiam ; )

Nie chcę się czepiać, ale tu jest przełącznik z mono na stereo xlqx2upf9n91bjsde9.gif

67491746104948710619.jpg

Ale w sumie to mono może być, że jakość dźwięku. Ok, więc v2.

- Przejściówka ma tak zwane 'kreski'. Ma jedną czy dwie? Jak jedną to będzie grał tylko lewy kanał, a ja dwie to wiadomo - dwa.

Edytowane przez Kaczor3k

Mogą być 3 przyczyny. Przejściówka ale to raczej odpada.jack od słuchawek i wejście słuchawkowe na mikserze.Jeżeli gra Ci 1 to podkręć sygnał na full(uważaj na limiter) i powinny grać dwie i możesz ściszyć i grasz na dwóch.Jeżeli to nie pomoże spróbuj delikatnie dopchnąć jacka do miksera.Te sposoby będą działać tylko przez jakiś czas więc to wyjście jest tylko czasowe.Jeżeli nie masz gwarancji rozkręć i kuknij co jest może wystarczy dolutować trochę i będzie dobrze ale najpierw radziłbym sposób z podkręceniem głośności na słuchawki.