Skocz do zawartości
Gość Dj V-Tom

Program do nagrywania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj V-Tom

Witam serdecznie,

Mógłby mi ktoś ustawić laptopa tak, abym mógł nagrywać normalnie sety, próbne audycje? Ponieważ nie wiem czemu, ja próbowałem i za nic nie chce nic nagrywać... Nie wiem o co chodzi.. Używam programu Traktor LE 2, na innym nie mogę, ponieważ kontroler działa tylko na tym programie.

Moje gadu macie podane pięknie pod avatarem. Proszę was, bardzo będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Traktor LE - to okrojona wersja, w niej nie możesz nagrywać setów, albo ją wyrzuć i zainstaluj ''zcrakowanego'' traktora, albo spróbuj w audacity ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Mam tą AudaCity, ale nie nagrywa mi się to co bym chciał.. Mam złe ustawienia i nie wiem do kogo się zgłosić żeby mi to zrobił, bo ciężko przez internet to zrobić.. I w tym mój problem, próbowałem różnych sposobów i nic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Traktor LE - to okrojona wersja, w niej nie możesz nagrywać setów, albo ją wyrzuć i zainstaluj ''zcrakowanego'' traktora, albo spróbuj w audacity mruga.gif

Rozumiem wiem, że nie dam rady jezyk.gif Właśnie pro wersji nie mogę, bo bym musiał mapować sprzęt pod ten program, znaczy sprzęt, a tego niestety nie potrafię dry.png

Edytowane przez Dj V-Tom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sciagnij sobie taka wtyczke Lame do Audacity, bo ja tez tego nie mialem i mi nie chcialo nagrywac ;) a ustawienie nagrywania jest proste :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chłopie daj ty sobie spokój z audacity, bo on angrywa do mp3 ewentualnie ogg, do mp3 tez mozesz ale jest bardzo zawyzona rozmiarówka z tego co zauważyłem, ja korzystam z prostego programu jakim jest easy hi-q recorder, ustawiasz z czego ma sie nagrywac naciskasz rec i wszystko ;] audacity zabiera wiecej zasobów mimo ze i tak ich mało bierze. ale to zawsze cos.

link ode mnie:

http://www14.zippyshare.com/v/62045093/file.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

No program bardzo fajny, ale dalej mnie nie rozumiesz ;/ Jak nagrywam, to nagrywa wszystko co na lapku słychać, a słychać jakieś pianino, chcesz mogę Ci dać link i odsłuchasz sobie tego.. Zawsze tak jest gdy puszczam muzykę przez kontroler, na głośnikach normalna muzyka, a na lapku jakieś pianino... W tym mam problem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienia dźwieku - wycisz dzwieki windows ;]

a jak masz jakies dzwieki z programów to musisz w progamach wyciszyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

O to chodzi, że nie wiem jak to wyciszyć w tym programie, ale nawet jak wycisze, to nie będzie nic leciał czyli nic mi się nie nagra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Raczej nie chodzi żebyś wyciszał to w programie, tylko wchodzisz w "panel sterowania" następnie ''sprzęt i dźwięk'' -> ''dźwięk'' ->'' dźwięki'' i tam gdzie masz ''schemat dźwięków'' dajesz ''brak dźwięków'' i dajesz ok. Lub po prostu klikasz na ikonkę głośności (prawy dolny róg ekranu) wchodzisz w mikser, następnie ściszasz dźwięki systemu i ewentualnie programy które masz aktualnie odpalone. Powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Raczej nie chodzi żebyś wyciszał to w programie, tylko wchodzisz w "panel sterowania" następnie ''sprzęt i dźwięk'' -> ''dźwięk'' ->'' dźwięki'' i tam gdzie masz ''schemat dźwięków'' dajesz ''brak dźwięków'' i dajesz ok. Lub po prostu klikasz na ikonkę głośności (prawy dolny róg ekranu) wchodzisz w mikser, następnie ściszasz dźwięki systemu i ewentualnie programy które masz aktualnie odpalone. Powinno pomóc smile.png

Dalej są te same dźwięki, wyciszyłem cały system i nic. Więc to nie jest wina dźwięków systemu tylko programy, masz może program Traktor LE 2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Dalej są te same dźwięki, wyciszyłem cały system i nic. Więc to nie jest wina dźwięków systemu tylko programy, masz może program Traktor LE 2?

Tak, miałem tą wersję ale dzięki pomocy Juniorsky'ego, usunąłem ją i zainstalowałem pełną wersję traktora.

Mając wcześniej wersję LE, nic mi nie piszczało ani, brzęczało. Mając pełną wersję również nie mam żadnych problemów, a też posiadam jockey'a 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Więc teraz jak nagrywasz sety? Normalnie w traktorze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

A jak miałeś tą uproszczoną wersje, to jak nagrywałeś, o ile nagrywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Po pierwsze pamiętaj że jest opcja ''edytuj'' nie pisz posta pod postem (oczywiście moderator tego działu powinien Cie już dawno upomnieć no ale cóż)

Tak mogę nagrywać przez traktora, również przez audacity czy ten program który wrzucił Juniorsky.

Jak miałem uproszczoną wersję to akurat nie nagrywałem w ogóle seta, ale za pewne nagrywałbym tymi dwoma programami co wyżej wymieniłem.

Dlaczego nie chcesz usunąć tą wersję i crakować sobie full wersje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Bo chyba ten kontroler nie chodzi pod pro... Przynajmniej próbowałem i program nie odnajdywał mojego kontrolera.

Już sam wiem jak puszczać muzykę przez lapka, ale nie wiem co robić, żeby mikro było słychać w lapku...

Edytowane przez Dj V-Tom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

A jaki masz ten kontroler ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Digital Jockey III ME Reloop'a oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

No to posiadam ten sam, dlatego proponuję od razu wywalić wersję LE, i zainstalować pełną (crakowaną) wersję traktora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

Dasz linka do tej wersji? :P Bo jak ja zainstalowałem to wiesz, dalej mi kontroler nie chciał iść na nim, bo program nie odnajdywał kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

A to dzięki Juniorsky i dziękuje tobie : P A ty grasz może w radiu? Przez ten program oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Ja aktualnie ćwiczę, planuję się kiedyś dostać do radia, ale na razie długa droga przede mną.

Juniorsky posiada ddj ergo wraz z traktorem i możesz jego audycje usłyszeć na k.house :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj V-Tom

To akurat wiem ;) No cóż ja też bd musiał poćwiczyć dzięki za wszystko, temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi