Skocz do zawartości
Gość Fotograf

[11.07.2012] Billy Joel - Uptown Girl My - Life & It'S Still - Rock N' Roll To Me (Qubb Box)

Rekomendowane odpowiedzi

Od długiego czasu zbieram się do zagrania seta na cdkach w takich klimatach, tzn ma to być popieprzony set z rnb/ funky/ retro/ rockiem/ "dubstepem"/ drum n bassem i housem tak dla siebie w ramach eksperymentu ale chyba nie dojdzie do tego.

Oczywiście nie miało by to być w stylu gra sobie modern talking, a za nim skrillex, tylko z wyczuciem wszystko zagrane.

W tym modern talking, co to za kawałek po 6minucie ? Uwielbiem te ich wokale, tak samo Bad Boys Blue, Fancy.

A ostatnio zakochałem się w funky ze starych lat:

Ajjj musze nagrać seta w tych klimatach !

Gość Fotograf

Od długiego czasu zbieram się do zagrania seta na cdkach w takich klimatach, tzn ma to być popieprzony set z rnb/ funky/ retro/ rockiem/ "dubstepem"/ drum n bassem i housem tak dla siebie w ramach eksperymentu ale chyba nie dojdzie do tego.

Oczywiście nie miało by to być w stylu gra sobie modern talking, a za nim skrillex, tylko z wyczuciem wszystko zagrane.

W tym modern talking, co to za kawałek po 6minucie ? Uwielbiem te ich wokale, tak samo Bad Boys Blue, Fancy.

A ostatnio zakochałem się w funky ze starych lat:

Ajjj musze nagrać seta w tych klimatach !

W 6 minucie masz Atlanta is Caling ( S.O.S). Ja się zakochałem w tych klimatach, odkąd zacząłem grać co tydzień Wesela, urodziny itp imprezki, gdzie mam skale ludzi od 20 lat do nawet i 70. Czasami to własnie dzięki tym ludziom poznawałem utworki, które na nastepny dzień suchałem minuta po minucie. Fancy - Flames of Love, uwielbiam ! Savage - Only You <3. Bad Boys Blue etc. Ja mogę swoje grono określić prosto Rock & Roll - Lata 70, 80, 90 po Disco Polo i dzisiejsze Electro, Vixy etc. Bardzo nie lubie ostrego Hardstyle i Hardcore , Hip - Hopu i Rapu ( z wyjątkami) i Dupstepu - Nie jestem jak inni :P.

Teraz wyprzedałem całą konsole i idę w Numarka NS6 lub Alien & Xone DX, coś wspaniałego i naprawde uniwersalnego.

• Upvote 1

No na pewno godny zestaw, dzięki za tytuł.

Ja też nie lubię dubstepu, może 4 wyjątki sa ale i tak pseudo dubstepowe. A hip hop lubie, choć głównie ten taneczny amerykański, ogólnie jestem otwarty na gatunki: jazz, symfoncizna, metal ostatnio doszła muzyka salsowa

Głównie nie lubie komercji, wixy i disco polo :P Ale rozumiem jak ktoś lubi DP.

Gość Fotograf

No na pewno godny zestaw, dzięki za tytuł.

Ja też nie lubię dubstepu, może 4 wyjątki sa ale i tak pseudo dubstepowe. A hip hop lubie, choć głównie ten taneczny amerykański, ogólnie jestem otwarty na gatunki: jazz, symfoncizna, metal ostatnio doszła muzyka salsowa

Głównie nie lubie komercji, wixy i disco polo jezyk.gif Ale rozumiem jak ktoś lubi DP.

Ja z kolei stare dobre Disco polo z lat 90 tych, bardzo lubie - Boys, Maxel, Classic. Tą muzykę trzeba polubić, a wtedy naprawdę jet zabawa :D.

Ja się na tym wychowałem, na Smerfnych Hitach i stale puszczanych przebojach z lat 80 tych i 70, tak pamietam moje dzieciństwo i filmy z niego <3.

Potem był czas, że słuchałem Rocka, potem ( około 1,5 roku temu) zacząłem bawić się w DJ'a i dziś oprócz grania na imprezach, opiekuje się też Marketingiem w tym klubie.Zawsze jestem sobą i właśnie tym zdobywam sobie sympatię ludzi na imprezach, dość często też gadam, czasem za dużo :D.

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...