Skocz do zawartości
Gość Scratch

[12.07.2012] Mousse T - Horny (J.Brown Bootleg)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek2222

Dorwał Gross Beat-a... Tonacja też rzeczywiście nie do wokalu... Jak długo się wogole bawisz w programie??? (Bo jak narazie można to nazwać tylko zabawą)

Gość Scratch

Bo to jest zabawa, czego oczekiwałeś że dostanę złotą płytę po tym utworze ?

Drugą sprawą jest mix który cały czas "doszkalam"

Nie ma lekko, miałem nadzieję że ktoś mi powie co i jak po wytknięciu błędów, dlatego więcej nie wstawiam nic do czasu aż sam wszystko ogarnę.

Gość Scratch

może chodzi o "konkurencję" ile razy widzę promowanie jakichś pompiarzy bez talentu, którzy umieją poradzić sobie jako tako z całym tym mixem, wiem to na maxa że zrobił bym o wiele lepsze rzeczy, tak dla siebie bo lubię, z tym że idzie sie wku*** kiedy mix nie wychodzi a bardzo ciężko dostać jakieś poradniki godne uwagi, a jeszcze ciężej żeby ktoś mógł pokazać to w realu. No nic, do wszystkiego samemu można dojść wierzę w to ale czemu by nie ułatwić komuś utalentowanemu pracy i już nawet nie mówię o sobie, z tym że jednak czas nauki obsługi fla mozna ograniczyć z poradnikami do minimum, a z ich brakiem wydłuża się o baaardzo dłuugo.

No to co napisał Thomasek, chciałem sie dzielić pomysłami i informacjami ALE GÓWNO KUTFA MAĆ.

Poradniki tylko w wersji angielskiej i bardzo skromnie, większość ciekawych to płatne poradniki, więcej interesujących i bardziej zaawansowanych rzeczy dot. miksu znajdziesz w miksach do np muzyki rockowej.

Powiem tak, ja już mam wystarczająco informacji by zrobić w miare poprawny miks, jednak to trzeba ćwiczyć i katować, jednak na początku nie ukrywam trzeba mieć podstawy, bo ja do dziś nie bardzo wiem, czy użyć tego cholernego kompresora czy nie, albo nie mam pomysłu jak umieścić dźwięki w jakimś kawałku, szczegÓlnie tutaj, bo mało robie takiej muzy http://www28.zippyshare.com/v/37434317/file.html

Gość krzysiek2222

Może jakby któregoś z producentów poprosił o nagranie jakiś krótkich filmików instruktażowych... nie wiem kogo np. Dendixa albo Dannego Rusha w końcu on był kiedyś prezenterem tego radia to może ktoś ma z nim jakieś znajomości... ?

Gość krzysiek2222

I co do tego remixu to lepiej może go odstaw na bok i weź się za coś innego lub zacznij na nowo... od nowych dzięków i melodii... biggrin.png

Edytowane przez krzysiek2222

Gość Scratch

Czemu mam sie brać za coś innego skoro w mojej głowie brzmi to bardzo dobrze, dodam jeszcze że to jest demo więc na pewno piszczzały były by zmienione warunkowo bo mi osobiście też nie podchodzi, a chodziło mi bardziej o sam motyw i mix który jest gówniany.

No cóż z czasem sam ogarnę co i jak :)

A dendix? wszystko fajnie pięknie, ale po co mi poradniki od kogoś kto sam technicznie jest bardzo średni, a jego dźwięki też mnie nie przekonują.

Ludzie lubią jego muzykę bo jest prosta i pompka, ja mierzę wyżej, może moje projekty wrzucone na forum o tym nie świadczą, ale to kwestia tego że nie ogarniam mixu ani fla na tyle bym teraz pokazywał się od jak najsłabszej strony z ambitniejszą muzyką. To nie w moim stylu :)

No właśnie... ludzie wzorują się na jakimś slaybacku, a tak osttanio żeby zaktualizować "dane" hejtera posłuchałem tych wielkich producentów i tez mają mega gówniany miks, więc lepiej wzorować się na kimś poważnym, bo ludzie myślą, że jak brzmią jak ich pompo gwiazda to to jest cool i są dobrzy już.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...