Skocz do zawartości
Siles

X Zlot - nocleg alternatywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Ci którzy wybierają się na Zlot radioparty a nie uśmiecha im się płacić 60 zł za nocleg w OHP mogą iść z nami na domki letniskowe

Camping 202 "Pod Jabłoniami"

Camping 202 "Pod Jabłoniami"

ul. Piłsudskiego 28A

33-100 Tarnów

od OHP Tarnów czyli drugiego noclegu jest 20 minut drogi pieszo, a do samego centrum 15 minut drogi

dlatego nie ma się co martwić o odległość od pozostałej ekipy która zdecyduje się na nocleg w OHP

Domków jest 5 (4 osobowe) koszt od osoby to 33 zł (cena na stronie to 160 zł za domek 4 osobowy lecz z powodu braku ciepłej wody bezpośrednio w domkach koszt wynosi 130 zł za domek, po za tym zimna woda jest dobra na kaca mruga.gif Ci którzy będą chcieli skorzystać z ciepłej wody mogą iść do budynku w pobliżu, który znajduję się na terenie ośrodka)

Ci którzy się zadeklarują na nocleg z nami, muszą być pewni że chcą jechać, bo musimy jak najwcześniej zarezerwować miejsce oraz podać ilość osób. Czekam na zgłoszenia.

Ważne: Popyt na domki jest na tyle duży że lista zostanie zamknięta do wtorku. Osoby które zadeklarują się jechać proszę o numer telefonu na pw oraz oczywiście wpis w tym temacie...

Czekam na 100% i pewne zgłoszenia.

Osoby zadeklarowane to:

1. Siles

2. Drake

3. Eve

4. Danio

5. Timi

6. Kasia

7. Creativo

8. Sikorski

9. Raver

10. Criss Sound

11. Morwa

12. Krzyś

13. Relas

14. Kasa

15. Brian B

16. Łukasz

17. Smugler

18. Sandra

19. Kaki

20. Grzesiek

21. Fida'i

OSOBY ZAZNACZONE NA ZIELONO DNIA 02.08 POTWIERDZIŁY SWOJĄ OBECNOŚĆ TELEFONICZNIE, Z RESZTĄ PRóBUJĘ SIĘ Z KONTAKTOWAĆ W DNIU DZISIEJSZYM I JUTRZEJSZYM, OSOBY KTóRE DO NIEDZIELI NIE POTWIERDZĄ SWOJEGO PRZYBYCIA ZOSTANĄ WYKREŚLENI A W ICH MIEJSCE ZNAJDZIEMY INNE OSOBY

MAMY KOMPLET

Przypominam, że osoby które nie załapały się na nocleg z nami w camping pod jabłonami, mogą bez problemów zarezerwować sobie miejsce w tym temacie - nocleg w OHP

X zlot RP Nocleg. - Forum radioparty.pl - muzyka klubowa, techno, dance, club, house, trance

Mamy nadzieję że nie będzie sytuacji w której kogoś z Was zabraknie, ponieważ zaliczka za nocleg jest już wpłacona (oczywiście wy nie musicie martwić się o zaliczkę) swoją należność uregulujecie na miejscu, przypominam domki z ciepłą wodą 40 zł a domki z zimną wodą 33 zł

Do zobaczenia na zlocie biggrin.png

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebujemy szybkich deklaracji bo zostalo akurat 5 domkow, a laska w recepcji mowila, ze przyjmie tylko 20 wikingów (czyt. nas).

Rano śmigniemy jakiegoś grilla, niewykluczone, że też wieczorem, ogarniemy jakąś muze wiec zapraszamy. Domki są złączone, przed nimi jest ładny taras, krzesełka więc myśle że może być dobry before

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie jeszcze jedna osoba Krzyś Zając tel. 512075378

Edytowane przez TiMi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ka.Sa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Relas, i Kasa - podajcie jeszcze telefon na PW Silesowi zeby potem sie zgadać smile.png miło biggrin.png zróbmy komplet smile.png

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby miało zabraknąć miejsc a chętnych będzie więcej niż miejsc to ja mówie odrazu że odstąpie wam miejscówkę z prostej zasady jestem miejscowy, więc moge spać chodźby na werandzie albo trawie no problemo ;)ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę się na Domki z Wami

Brian B - DOPISAĆ ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie smile.png wódki proszę przywieźć dużo, minimum 0,35 na głowę dla niewprawionych, 0,5 na głowę dla wprawionych :D

jedna ekipa większa będzie jechała z Katowic

my z Eve jedziemy z Warszawy wiec jak coś telefon 531 569 509, to sie zgramy jakoś

Edytowane przez Drake
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje całej ekipie za alternatywe teraz to ja wyjde na idiote rezerwujac dla was noclegi i swiecąc oczami... jak zawsze ekipa radioparty...

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość â��Konradoâ��

ja się tam nie dziwię, 60 zł za noc to stanowczo za dużo jak na Tarnów ; P Zresztą sami napisaliście że jak ktoś ma jakas alternatywe to nie ma problemu : )

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pumba gdyby nie ta alternatywa, to połowa ludzi w ogóle by nie pojechała, zreszą sam napisałeś że jeżeli komuś nie podoba się ta cena, może poszukać czegoś innego.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się tam nie dziwię, 60 zł za noc to stanowczo za dużo jak na Tarnów ; P Zresztą sami napisaliście że jak ktoś ma jakas alternatywe to nie ma problemu : )

Kony nie krytykuj tutaj cenę mamy 33 zł a myślę że utargujemy jeszcze niższą tarnowskim targiem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ Łukasz (mój kumpel) - chyba nawet rok temu poznaliście w Mielnie Drake :D Już daje jego nr Silesowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiedź Pumby z tematu "X Zlot Nocleg."

prosze o nie robienie off topu jak w temacie z tego hotelu bedziemy mieli najprawdopodobniej autobus do clubu wiekszac ekipy tam bedzie spała jak ktos chce gdzie indziej to ja nie widze problemu smile.png

Drogi Pumbo:

1) napisałeś najpierw, że jak ktoś ma alternatywe - nie ma problemu

2) w istniejacym temacie zadeklarowało się póki co diametralnie więcej chętnych

3) 60 zł mogę płacić, ale za nocleg w Łebie / Mielnie / Władysławowie / Zakopanym, a nie zadupiastym Tarnowie.

4) Zaje***e mnie rozbawiłeś zmianą poglądów i za to dziękuję na koniec dnia :D

Co do noclegu, prawdopodobnie będe miał dzis jeszcze dwa gołąbki więc prawie komplet, domykamy liste Panowie i Panie smile.png

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drejkuś tylko nie zadupiastym :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem na myśli to, że 60 zł to się płaci w kurortach wakacyjnych, ew. miastach o dużej ilości atrakcji, ogólnym zapleczu turystycznym. Nie obraź się Skarbie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalna informacja odnośnie alternatywnego noclegu 'Pod Jabłoniami' - konkrety

Dziś tj. 16.07 dokonałem rezerwacji domków 4 osobowych, domów jest 5 co oznacza łącznie 20 osób - od tego nie ma już odwrotu i taką pulę osób będziemy mogli przyjąć.

Ceny:

3 domy są z ciepłą wodą i nocleg tam kosztuje 40 PLN (160 PLN za domek), a więc 12 osób za 40 PLN / os

2 domy są z zimną wodą i nocleg kosztuje tam 33 PLN (130 PLN za domek), a wiec 8 osób za 33 PLN / os

Musimy się kochani podzielić i wybrać który chce który, najlepiej napiszcie w temacie swoje deklaracje, bo potem będzie walka

jezyk.gif

Przedpłata:

jako że nie lubię zakrzątać ludziom (tj. Wam) jakimiś przelewami, dokonam wpłaty 120 PLN za mnie (Drake), Eve i Silesa - będzie to traktowane dla recepcji jako przedpłata, a my będziemy mieli już czyste konto, reszta nie jest zobowiązana do żadnej przedpłaty lecz jeśli wyniknie JAKAKOLWIEK WĄTPLIWOŚĆ CO DO POBYTU W NOCLEGU DANEJ OSOBY - MUSI SIĘ ZE MNĄ NATYCHMIAST SKONTAKTOWAĆ pod tel 531 569 509

Suma sumarum - wpłata na przyjeździe

smile.png

Zresztą będziemy kontrolowali z Silesem czy osoby przypadkiem nie porezygnowały bo nadstawiamy za to nasz może nie kark, a portfel.

Dzięki prosiaczki za uwagę

Edytowane przez Drake
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie wyjazd to bym do Was dołączyła sad.png Tak czy inaczej, udanej imprezy życzę i wypijcie za zdrowie Sylwii xlqx2upf9n91bjsde9.gif

Pożądnie tam nakurfiajcie salta! :paker:

Do zobaczenia kiedyś tam! :*

Edytowane przez Sylwianana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinabi

Witam jestem zainteresowany tym zlotem nie wiem czy nie za późno się odzywam.... tylko mam pytanie ile czasu trwa ten zlot ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Witam jestem zainteresowany tym zlotem nie wiem czy nie za późno się odzywam.... tylko mam pytanie ile czasu trwa ten zlot ?

Wszyscy razem spotykamy się w sobotę 11 sierpnia, pijemy ile sił w nogach, wieczorem 21-22 lecimy do klubu 139, tam imprezujemy do białego rana, następnie wracamy do domków/ośrodku chwila odpoczynku, bądź dalej pijemy, i w niedziele każdy pewno się już rozjeżdża do domu. Jest to w sumie tylko 1 dzień, ale uwierz mi że wspomnienia zostają na baaardzo długo :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cholerka ale ja żałuje że to akurat wydał ten termin eeehhhh no nic partymaniacy oraz prezenterzy i oczywiście cały Zarząd ... bawcie się tam dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chce potwierdzic swoja obecnosc :) Mi to objetne czy bedzie to ten domek za 40zl badz 33zl byle by byc :) Pozdrawiam i do zobaczyska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, Kasia, Krzyś + możecie nam kogoś bez pary dać mruga.gif Domek z ciepłą wodą mruga.gif!

Edytowane przez TiMi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drake, Eve, Siles, Danio - domek z ciepłą wodą

Timi, Kasia, Krzyś + jedna dowolna osoba do deklaracji - domek z ciepłą wodą

Smuggler, Sandra + dwie dowolne osoby do deklaracji - domek z ciepłą wodą

PS. nadal czekamy na jeszcze dwie osoby aby zrobić komplet! smile.png aktualnie 18/20

Nikt już nie chce się z nami postukać kieliszkami ? mruga.gif

o sorry, przecież będziemy pili z gwinta

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde... sorry, za dużo o Tobie myśle, jak by Cię odbić Kasi <lol>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli jest miejsce to chcialbym byc z wami w domku z ciepla woda !

jezyk.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ka.Sa, Łukasz, Creativo i może Relas do tego z zimną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.