Skocz do zawartości
Gość CroudenPL

[18.07.2012] Funkerman - Speed Up (Crouden Remix) 94kbps preview

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dMartin

To już można wręcz nazwać epidemią tego za przeproszeniem syfu...Już gdzies kiedys to pisałem że powinni zabronić remiksowania niektórych kawałków ludziom którzy robią ten rodzaj (o ile to rodzajem można nazwać) muzyki.... co to samego utworu. Wokal nie pasuje do tonacji dzwięków. Piszczałka + bass + zbyt glosny hat i nic poza tym... Nie kończ :]

Gość CroudenPL

To już można wręcz nazwać epidemią tego za przeproszeniem syfu... Nie kończ krzywy.gif

Może słuchasz innego typu muzyki , to już nie mój problem ... Syfem to zwiesz , a może poszczególne osoby słuchają takiego typu . Co do kończenia to ja zdecyduje czy to skończyć i troszkę przerobić , bo wystawiłem to tylko dlatego , aby dowiedzieć się co zmienić , co do siebie nie pasuje , lub nad czym muszę popracować . Pozdrawiam krzywy.gif

Edytowane przez CroudenPL
  • Downvote 1

Gość dMartin

wybacz... każdy ma prawo do swojego zdania. Nie krytykuje Cie jako człowieka ani muzyka a krytykuje tylko dzwięki i ich ułożenie zwane dalej utworem a do tego mam chyba prawo jako uzytkownik tego forum wiec nie masz sie co obruszać. Ja bym sugerowal zmiane, ale gatunku bo slayback-a czy funkwella i tak nie przebijesz a po drugie pompka schodzi juz ze sceny bo coraz wiecej ludzi wypowiada sie na ten temat krytycznie no chyba że sugerujesz sie tylko radiem RP gdzie jak juz mowilem grana jest w 80-ciu procentach własnie taka muzyka. Moze z tym syfem to i przesadzilem ale krew mnie zalewa ze wchodzac sluchajac poszczegolnych kolejnych utworow z dzialu WASZE DEMA ciagle trafiam na POMPY, POMPECZKI, VIXY itp itd... Proboj iść w swoim kierunku a moze ktos kiedys powie "tak, to Twoj styl stary" Pozdrawiam i suckesów życze.

Gość CroudenPL

Źle mnie zrozumiałeś :) Chyba , jednak zostawie de pompki w cholerę i zabiore się za ambitniejszą muzykę . Tak jak napisałeś wyżej Slaybacka i Funkwella ze mnie nie będzie napewno , chyba , że z upływem czasu , będą jakieś efekty ,zabiorę się za to . To od dzisiaj biorę się za house. Dzięki tobie przejrzałem na oczy dzięki wielki . Pozdrawiam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...