Skocz do zawartości
szymon2009

[27.07.2012] Jessica Sutta-Show Me (Raster Remix)

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie pobrałem, żeby sprawdzić na grafiku czy rzeczywiście nie ma basu, czy jest, ale poniżej 40hz czego nie są w stanie wygenerować moje monitory studyjne- oczywiście to był zart.

No dla mnie brzmi to spoko, nie oceniam jako remix, bo nie chce mi się oryginału słuchać szczerze mówiąc, dość prosta budowa, nic tam szczególnego i ciekawego nie ma, więc miks poprawny, bo trudno żeby nie był przy tylu dźwiękach, jednak dość suchy, ten pluck troche ma dla mnie za mało dołu no nie wiem, no i po daniu wszystkiego w mono, dośc drastycznie wybija się perkusja. Troche za mało dolnych częstotliwośći innych niż stopa jak dla mnie.

Na masterze zapnij filter i odetnij wszystko poniżej 20-30hz i powyżej 18-20 tys. Bass daj w mono bo lata po bokach i nie brzmi za dobrze.

Edit po odpowiedzi Croudena, moja wiedza jest bardzo mała :P Tylko trochę teorii mam, ale wam polecam, bo to podstawa by te kawałki robiły później BOOM w klubie, bo to nie jest tak, że "aa ludzie iu tak nie patrzą czy dobrze brzmi" tylko to ma ogromne znaczenie.

• Upvote 1

Gość CroudenPL

Co do nutki , bardzo ładnie . Spodobało mi się . Pomysł na remix dobry . Co do mixu nie mam co się wypowiadać , bo sam nie mam tego dopracowanego i dalej kontynuuje naukę :) Co do krytyki pod względem technicznym , zauważyłem , że Creativo ma dużą wiedzę , bardzo pomaga początkującym userom i chwała mu za to :) Oby tak dalej . Pozdrawiam :)

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...