Skocz do zawartości
Gość amigos89

Virtual DJ + Stereo mix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amigos89

Witam Serdecznie !

mam problem dotyczący programu.. wszystko ładnie gra, lecz jest jedno ale...

Posiadam kontroler numark mixtraco pro. I nie działa mi stereo mix. jest włączony itd, lecz ten zielony wskażnik ani drgnie. smutny.gif

Posiadam Windows 7 x64

Karta dźwiękowa Realtek ALC269 @ Intel Ibex Peak PCH

Karta dźwiękowa Realtek ALC269 @ Kontroler zgodny ze standardem High Definition

Czytałem w internecie nawet na zagranicznych stronach i nikt nic niewie.

Czy jest ktoś mi w stanie pomócpytajnik.gif Jakaś radapytajnik.gif

Pozdrawiam!

Gość amigos89

bo grasz przez karte w kontrolerze a nie realteku i dlatego.

musisz wybrac by nagrywalo ci z tej kontrolerowej, ew jak nie to wypuscic sygnal jakos kablem z kontrolera i powrocic do realteka za pomoca wejscia liniowego

Robiłem tak. jak , podpinam kontroler to gra na karcie zewnetrznej tej w kontrolerze. Natomiast jak ustawię na kartę realtka to nic nie gra w głośnikach:(

Gość amigos89

Kabel "2 czincze na 2 czincze" podłączamy do kontrolera "Numark" a następnie do wzmacniacza (najlepiej do wejścia "AUX") (kable podłączamy; biały do białego, czerwony do czerwonego)...

Kabel "2 czincze na 1 mini jack" - czincze podłączamy do drugiego wejścia w kontrolerze. Mini jack należy podłączyć do zielonego wejścia komputerowego.

Kabel USB - pasującą końcówkę kabla podłączamy do "Numarka", druga ląduje w wejściu USB w komputerze.

tak podłączam. i nic ;/ lipa:( a zalezy mi na tym aby to działało..