Skocz do zawartości
CaLi

X ZLOT RADIOPARTY.PL WASZE WRAZENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrażenia jak zwykle świetne, zawsze cieszy się gęba i będzie się cieszyła jeszcze przez długi czas, wiele prześmiesznych sytuacji i nareszcie poznałem kilku ludzi, na których poznaniu mi bardzo zależało, np. szaleniec Damo biggrin.png

Ekipa liczna niesamowicie, okazuje się że dużo ludzi w klubie lubi amelinium bo wnikliwych pytaniach Pumby na ten temat. biggrin.png

Klimat imprez zlotowych wykracza poza 'klamry' zwykłych wyjść do klubów, to istna alkoholowa batalia, rzeź z najlepszymi pompiarzami z którymi połykanie kielichów gruszkowego bimbru w najlepszej atomsferze jest jak kolejne wystrzały z kałacha biggrin.png w trzech słowach: krew, pot i łzy

...

...

...

długo myślałem i opisać jakoś tego się nie da, dlatego ten kogo nie było, po prostu brzydko mówiąc dał d**y i ominęła go tona śmiechu i ubicie co najmniej pierdyliona szarych komórek oraz nabycie sryliona gigabajtów wspomnień w pamięci biggrin.png

Dzięki słodziaki smile.png takiej drugiej ekipy naprawdę chyba nie ma

Edytowane przez Drake
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eli

Jak na mój 1-wszy raz :D powiem tyle Meeeeeega pooooompa była :DxD na Dance jak i na Technicznej ekipa RP Pocisnęęęła! nie zapomnę tego długo! oby więcej takich zlotów w klubie 139! :D

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz kolejny, nie zawaham się napisać tego, że tak imprezowej ekipy jak RadioParty.pl - to nie ma nikt smile.png

To trzeba przeżyć, post na forum to 1% tego co tam działo się na żywo smile.png

Mega ludzie, mega klimat - to wszystko to RADIOPARTY! Niech żałują Ci, których nie było - impreza roku bez żadnego 'ale' mruga.gif

Sam nie wiem jak to ogarnąć, żeby napisać wszystko - Drake bardzo ładnie wszystko zwięźle opisał smile.png

To jest właśnie to miejsce, które łączy ludzi smile.png

Napiszę to jeszcze raz: JAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI - RA DIO PARTY! cmok.gif

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PavelT

Moj pierwszy zlot i bylo fajnie, a raczej zajebiscie - krotko mowiac slowami tego nie da sie opisac trzeba tam byc! Warto bylo tluc sie 1400km smile.png Ps. wszyscy dobrze zagrali jak na swoje, ale W4nG zabil! :*

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz byłem na Zlocie w Radiu Party, i powiem krótko była totalna masakra ! Miło było zobaczyć po raz pierwszy niektóre twarzyczki ;) Pozytywna, zwariowana Ekipa ! W Klubie to już nie powiem, istny roz&%#$dol każdy pokazał klasę za konsolą ! Będę dłuugo wspominać Ten Zlot, i chcę następny ! Dziękuje Wam wszystkim, pomimo zwichniętej nogi udało się przetrwać ! ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vasil

Ja mogę tylko potwierdzić to co już napisaliście. Kto nie był ten niech żałuje. Była miazga a hasło "Danzing danzing on the floor..." Jeszcze do tej pory buszuje w mojej głowie.

Miło było Was wszystkich poznać na żywo :):)

ps: trzeba jakiś zimowy zlocik zrobić :):)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zamawiac bigos w mcdonaldzie bezcennne

smile.png

obudzic sie z drzwiami na sobie w łózku masakra smile.png

Delay i Messy NISZCZA SYSTEM !!

i wgl to kto był na zlocie bo s umnie to nie wiem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fida'i

Końcówka setu Nexita.....

Miazgator systemu :D

No a co do zlotu to nie będę powielał poprzedników ;)

Ekipa na prawdę przednia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy mój zlot i jeden wielki masakrator smile.png

W koncu poznalem na zywo te mordy

zamawiac bigos w mcdonaldzie bezcennne

smile.png

obudzic sie z drzwiami na sobie w łózku masakra smile.png

Pumbuś uslyszec od Ciebie, ze jestem dokladnie taki sam jak Ty tylko 5 lat wczesniej bezcenne smile.png hahaha "tak samo pompujesz , tak samo nakur...."

What the fuck is going on?!

DANCING DANCING ON THE FLOOOOOORRR !!!

Pozdrawiam wszystkich co byli i juz nie moge sie doczekac nastepnego ! smile.png

No i juz mi tez teskno sad.png

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soundplayer

Przyznajcie się ile kasy przeja***liscie hahaha :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na zlocie już 3 raz smile.png I powiem to co zawsze : JESTEŚCIE NAJLEPSZĄ EKIPĄ NA ŚWIECIE!!!

Droga do Tarnowa i śpiewanie Tak się bawi jak się bawi ; RadioParty... / albo : Pakowała Cię Twoja Stara? ohmy.png - bezcenne jezyk.gif

Pomijając już zabawkę Creativo - GUMOWE DILDO biggrin.png

W hotelu jak to hotelu - TOTALNY ROZPIŹDZIEL biggrin.png Było ZAJEBIŚ*E!!! Reakcja DREJKA JAK MNIE ZOBACZYŁ - odpał na MAXXXA!

W KLUBIE 139 - cudownie! każdy dj zagrał na najwyższym poziomie smile.png Kamikaze z W4nG i Marco Mind - Przejebana sprawa biggrin.png

AFTERPARTY - uważam za "bezcenne" (Delay i Messi, W4nG, Marco Mind, Pumba, Manager W4nG - xlqx2upf9n91bjsde9.gif i ja)...

Końcówka setu Nexita.....

Miazgator systemu biggrin.png

hehe dzięki wielkie starałem się jak mogłem jezyk.gif

A teraz cóż... Pozostają nam tylko wspomnienia !

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hah dla mnie było zaje****e, świetna podróż , którą umiliła mi zabawka znaleziona w torbie Nexita.

Drake opisujący historie swojego życia, tj podcieranie się w domkach- bezcenne :D

W4nG cmok.gif za seta biggrin.pngbiggrin.png

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oto mała pamiątka dla Grających :

-------------------------------------------------------------------------------

CLUB 139 - MARCO MIND (LIVE SET) (FILM)

Zippyshare.com - Club 139 - Marco Mind.mp4

CLUB 139 - PUMBA VOL.1 (LIVE SET) (FILM)

Zippyshare.com - Club 139 - Pumba Vol.1.mp4

CLUB 139 - PUMBA VOL.2 (LIVE SET) (FILM)

Zippyshare.com - Club 139 - Pumba Vol.2.mp4

CLUB 139 - LUCAS FUERZO VOL.1 (LIVE SET) (FILM)

Download file Club_139_-_Lucas_Fuerzo_Vol.1.mp4

CLUB 139 - LUCAS FUERZO VOL.2 (LIVE SET) (FILM)

Download file Club_139_-_Lucas_Fuerzo_Vol.2.mp4

aby obejrzeć film musisz go : POBRAĆ!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pięknego, dzięki ekipa! To trzeba przeżyć smile.png Do zobaczenia za rok biggrin.png

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla nas pierwszy ale nie ostatni. Ekipa RP to sami wariaci. Impreza the best. Pumba do odcięcia i z powrotem :) Pumba ale po co ci te drzwi :) Dzięki wielkie wszystkim którzy byli. Pozdro. Kiedy następny??

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Area 51

Ja jeszcze nie dotarłem do domu , ale korzystając z okazji , że mam dostęp do komputera podziele się swoimi wrażeniami również...

Powiem tyle warto było przebyć te prawie 2000 km w obie strony łącznie aby poznać Wasze mordki i pobawić się z Wami. Ten kto nie był na prawdę ma czego żałować ! Ten klimat te odpały co odchodziły biggrin.png To pozostanie w pamięci na długo do następnego zlotu biggrin.png Bo z pewnością się pojawię mruga.gif Jak to Pumba mówił w hotelu kto raz był na zlocie ten z pewnością tam wróci i to jest prawda !! Ja się już z góry piszę na następny zlot biggrin.png Jeśli chodzi o klub i jak wyszło muzycznie , to powiem jedno mega zaje****e ! Wszyscy zagrali z klasą jak to na RP przystało biggrin.png Tyle z mojej strony. Jeszcze raz dzięki wszystkim razem i z osobna za świetną zabawę , za to przybyliście i była okazja Was poznać mruga.gif Jednych bardziej innych mniej ale na następnym zlocie się nadrobi biggrin.png Pozdro !!!

PS. ReLaS następnym razem nie rób mi czegoś takiego mocnego do picia :P hahahaha

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sjervas mordy !

To co działo się przez sobotnią noc i niedzielny dzień można opisać jednym słowem MASAKRAA!!!!. Impreza full wypas, najlepsza ekipa z którą warto się spotkać i pobalować te dwa dni.. baa można by było cały rok ;). After mnie tak zmiażdżył że po godzinie przebywania musiałem opuścić salony hahaha :D. Pumba jak zwykle zastosował w życiu przysłowie jak zakończyć to z mocnym jebnięciem.. były drzwi. . był u mnie pod prysznicem w czasie gdy ja się kąpałem hahah :D. Pozdro dla Wanga któremu podobały się rosyjskie dziewczyny dla Damo który przypalił mnie papierosem ;( świnia jedna :(. I dla Cali która jest tak piękna że mógłbym sobie ją na cyckach wytatuować. Ooo Evelinka chyba przezyła najlepszy dzień w swoim życiu a Drejk zauważyłem że nadużywa dużo słowa "świnie" nie wiem o co mu chodziło ale próbowałem go zrozumieć. Gado próbujący poderwać Panią z żabki bezcenny widok :D. Dziękuję wszystkim tym których poznałem. W krótkim podsumowaniu EKIPA LOVEEEEE ;-).

Area wporzo gość :)!!! Deley czy jak to sie pisze prze uj :D i Messi z barcelony pijący z mega dużej szklanki wódke :D.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja dziękuję po raz kolejny za tak zajebistą imprezę! cmok.gif Dziwie się, że miałam następnego dnia głos i nogi na swoim miejscu xlqx2upf9n91bjsde9.gif

Nie będę się rozpisywać, bo kto był ten wie jak świetnie było smile.png Cieszę się, że nadal można było spotkać kilka mordek, które chciałam poznać, chociażby Damo, który okazał się mocarnym byczonem! a myślałam, że to taki drobny chłopczyk xlqx2upf9n91bjsde9.gif

A Miciu się mnie chyba wstydził : ( Albo bał cfaniak.gif bo nie chciał się ze mną boksować cfaniak.gif

Nexit- dzięki za prezencik : D

Wszystkim ogromnie dziękuję i do zobaczyska nastepnym razem! : D

PS: Miciu, czemu najlepszy dzień w życiu? xlqx2upf9n91bjsde9.gif

Edytowane przez Evelinka :)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[quote name=Evelinka :)' timestamp='1344879871' post='671481]

Nexit- dzięki za prezencik : D

Oj nie ma za co :D Dobrze, że Drejk nie widział :P hahaha... ale fajnie prawda :D?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie dam się podejść pod włos ^^

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie dam się podejść pod włos happy.png

hahaha xlqx2upf9n91bjsde9.gif Ale do dziś mnie sutki bolą...

nie wspomnę o szczęce...

wiesz Drejku od czego... hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Evelinka bałem się że Twoja ręka w końcu wyląduje na mojej gębie hahaha. A no bo tak piłaś piłaś i nic Ci nie było.. hahahaha ;*

E tam, na gębie nieee :D hartowałam Twoje cyckiii! :D

Faktycznie sama się dziwie, że się tak trzymałam jak piłam whisky, wódkę, piwo i kamikadze na zmiane ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi