Skocz do zawartości
Fredi

Konfiguracja shoutcasta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pozwolę sobie zrobic instrukcję konfiguracji shoutcasta 1.9.0 Każdy zawsze nie wie co gdzie wpisac żeby dobrze ggrało;).No to zaczynamy:W Adress wpisujemy adres łącza.W port wpisujemy port.W password hasło.Encoder zawsze ustawiamy 1.W zakładce encoder ustawiamy encoder 1,Encoder Type:Mp3 Encoder,Encoder Settings to z jaką szybkością przetwarzacie fale najlepiej ustawic 96kbs ale można też i więcej ale to zależy od radia.W zakładce Input ustawiamy tak:Soundcard Input.Input Settings:44100Hz,stereo.Mic Input ustawiamy Microphone,jeżeli ktoś gra z konsoli ustawia Line input.Music lvl:Głośnośc muzyki,BG music level:też zależy od głośności muzyki,Mic lvl:głośnosc mikrofonu,Fade Time najlepiej ustawcie na 2000 ms.Potem otwieramy mixer,otwieramy regulacja nagrywania i puszczamy jakąs nutkę z dużym basem i patrzymy czy Input Levels nie dochodzi do 0 dB.Zawsze musi dochodzi od -1 do -2 max nigdy nie może byc 0dB bo wtedy będzie charczyło w radiu;)Jeśli pomogłem daj plusikaok.gif18812833957210971485.jpg59007435258444924038.jpg

73234798083873443407.jpeg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SpokoLuz

Widzę profesjonalnie zrobione SS :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze nie spojrzałem czy wyciąłem wszystko hehe;) ale jest? Jest:)^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi