Skocz do zawartości
Gość dMartin

[05.09.2012] Martin Oakson- Malfunction [Previev]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dMartin

Witam

Po dłuższej przerwie wrzucam wam do oceny kawałek który zacząłem już jakis czas temu a teraz postanowiłem do niego wrócic... Mam nadzieje że komuś przypadnie do gustu. Gorąco pozdrawiam i licze na komentarze...

Martin Oakson- Malfunction [Previev]

http://www11.zippyshare.com/v/46687026/file.html

• Upvote 1

No stary mi przypadł do gustu od pierwszej nuty, serio i o to chodzi.

Ma power, dla mnie zaje****e, jedyne do czego mogę się doczepić, choć nie, to tylko moje "fetysze" i zboczenia, że bass wydaje mi się nieco wiksiarski, ale spoko, klei się zaje****e.

Aha no i kawałek trochę brzmi jak w mono, wiesz co, spróbuj w stereo wsadzić jeden dźwięk który gra jakoś co drugi takt razem z pianem, słysze tam coś w tle i spróbowałbym to wysunąć mocno w stereo, by co jakiś czas dawał wrażenie przestrzeni.

Edytuje jeszcze raz, słyszałbym tam jeszcze gdzieś po drugim breaku dźwięk a la Rapture w rmxie Aviciego.

Edytowane przez Creativo

Gość dMartin

Dziękuje za podpowiedzi. Jak zawsze czytam ze zrozumieniem i staram sie podporządkować słusznym radom. Jak zauważyłeś mix jest jeszcze do poprawy ponieważ jakos w tym kawałku nie wziąłem sie za niego od samego początku czego bardzo żałuje :] Jeszcze bedzie poprawiane... Pozdrawiam Hejter-a no.1 ;) Jedynego aktywnego uzytkownika tego forum ;)

Gość dMartin

...orange :] Pianino jest tylko do wersji demo... ponieważ kazdy kawalek i kazde melo zaczynam grąjąc na tym instrumencie ;) Dzwieki beda bardziej zakręcone i odpowiednie do tematu mojego utworu... Dzieki chlopaki za poswiecony czas... Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...