Skocz do zawartości
Gość DJArcadio

[09-09-2012] DJ Arcadio ft. Farisha - Pages of my Past

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co nawet spoko, choć mi się tam harmonia nie podoba w niektórych momentach, ale tak, na wokalach sie nie znam ale ten jest fatalny, brzmi strasznie płasko, wiadomoi że nie jest super jakości ale jakiegoś reverba dałbyś, gra w dodatku nie równo z bitem od 3.10 jest z nim masakra. Stereofonii to nie ma żadnej. Na pewno jest postęp. W 3.56 sa skrzypki które fałszują, albo po prostu mają strasznie ciulowa melo, sa bardzo słabe.

Harmonia jakaś taka nie za fajna. W 5.20 też wchodzi dźwięk który by trzeba troche dopieścić, a i chyba nie masz limitera na masterze, bo strasznie sie poziomy głośności na przestrzeni kawałka zmieniają. Clapa wessało.

Edytowane przez Creativo

Gość DJArcadio

akurat tutaj pierwszy raz zastosowałem maximusa w masterze. bez mastera było wszystko w porządku tylko strasznie tępo i płytko no i jakośc poziom gorsza dźwięku. wokal jest z darmowego forum dla talentów. każdy może cos nagrać i wstawić, kumasz. sam zauważyłem, że hatsy jakoś nie wpółpracują niestety.

A w maximusie dałeś jakiś gotowy preset ? To wszystko by wyjaśniało. No niestety w żadnym wypadku presety się nie sprawdzają, a jesli chodzi o coś na masterze to niestety trzeba mieć już sporo wiedzy, ja powoli to ogarniam ale pooowoli. Z reszta nie oczekujmy cudów przez takie działania, tym zajmują się specjaliści, ale polecam Izotope Ozone, chociaz to do ogarnięcia jest masakra, ja dopiero po prawie roku co nieco już czaję.

Gość DJArcadio

nie, na maximusie ustawiłem tak, żeby to chociaż imitowało mastering ;P no racja, jeszcze troche wody w rzece upłynie zanim skleję cokolwiek nadającego się na jakikolwiek album ;P ale powiem Ci że już jestem zadowolony z basslajnu ;P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...