Skocz do zawartości
Gość MeffMc

DDj ergo V +traktor POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MeffMc

Witam!

Od niedawna chciałem zająć się muzyką, więc kupiłem sb kontroler DDJ_Ergo V, dostałem standardowo program VDJ, ale nie lubie strasznie na nim grac i chciałem zacząć na traktorze, niestety nie umiem skonfigurować.

Pomoże ktoś co do mappingu i audio, mam słaby internet obecnie na stancji dlatego nie mam nawet jak poszukać w internecie.

Z góry dzieki za jakieś linki wskazówki.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czesc, to ode mnie kupiłeś tego ergo ;]

co do mapowania i softu polecam traktora jak najbardziej ale wersja 2.1.1. jest kiepsko zoptymalizowana dodatkowo trzeba recznie dawac sciezki do map ;]

wiec proponuje tak:

http://forum.radiopa...o-kontrolera/sc

sciagasz to, a widze ze sciagnales, wypakowuje ci sie kolejne kilka/naście archiwów, wypakowujesz je jeszcze raz.

instalujesz, NIE WŁĄCZASZ! tylko kopiujesz cracka do folderu z softem ;]

nastepnie jak masz juz podlaczony sprzet wlaczasz go, nastepnie jako drugi odpalasz trakor, otwiera ci sie kreator, naciskasz next, wybierasz z listy ddj-ergo NIE DDJ-ERGO-LE!!!

natepnie next, finish i to wszystko, prosciej sie nie da ;]

nastepnie, konfiguracja dźwięku:

w zależności jaką masz karte a nie wiem jaką masz.

otwierasz opcje (zębate kółko)

w audio setup wybierasz ddj-ergo

nastepna zakładka:

output routing wybierasz na master 2 pierwsze cyfry a na monitor wybierasz 2 nastepne.

u mnie to wyglądało tak:

master: 0 i 1

monitor: 2 i 3

finalziacja działania ergo:

w opcjach wybierasz ostatnią, tzn. controller manager, w device wybierasz ddj-ergo w in-port i out-port również wybierasz ddj-ergo. klik OK i to wszystko, nie działa traktor? powtórz krok z audio setup, nastepnie restart traktora, choć nie trzeba i to wszystko ;] powinno działać. ja nic innego juz nie robiłem wiecej. chyba ze wygląd zmiany okna, wyłączenie bpm, czułość joga, zakres pitcha i wygląd ogolny decka, eq itd....

Edytowane przez juniorsky
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi