Skocz do zawartości
Gość JoLLy-Ex

[26.10.12]moj nowy kawalek (produkcjia hardstyle)

Rekomendowane odpowiedzi

witam was ponownie , a wiec dostalem ochszan do moderatora za to ze chce sie promowac waszym forum.... a wiec ja nie mam zadnego zamiaru sie promowac bo jezeli mam w tym talent i bede mal jakies dobre nagranie to napewno ktos je zalwarzy... ja chcialem sie tylko spytac wasza opinie co o tym mysilcie czy produkcjia sie nadaje ? czysie podoba ? czy jest fajnym rytmem itp... jak sie nie podoba to co mam zmienic zeby byllo spoko.. nic wiecej przepraszam jak ktos mnie zile zrozumial... wiec prosze grzecznie jeszcze raz mozecie mi pomuc i ocenic to moje nagranie ?

http://www.youtube.com/watch?v=vvUtr5CEAKY o to nagranie ... dziekuje bardzo...

Wiesz co na hs się totalnie nie znam, na pewno nei ocenię tracka, ale miks wydaję mi się ok, a odnośnie tego co napisałeś to po pierwsze wątpie, ze dostałeś ochrzan za to, że chcesz się tu promować, bo każdy ma do tego prawo- tylko pewnie coś innego zrobiłeś co było niezgodne z regulaminem, po drugie talent to dupa- cięzka praca się liczy, po trzecie nie zmieniaj tracka pod ludzi- nigdy wszystkim nie dogodzisz, a po trzecie nie proś grzecznie tak, że mam wrażenie, że zaraz się popłaczesz jak ktoś Cię skrytykuje - takie moje moralne uwagi- nie musisz brać do siebie. A no i razi ta ortografia...

• Upvote 1