Skocz do zawartości
Gość DjDamianU

[29.10.2012] Damian Urbanski-Will be good (Original mix)

Rekomendowane odpowiedzi

No gratuluje, bardzo fajne, odstaw projekt na kilka miesięcy i wróć do niego jak będziesz miał większą wiedzę w zakresie miksu, bo narazie wydobyta jest tu 1/10 energii jaką można z tego wykrzesać. A i breakdown nieco przynudza.

Trzeba by tego snare'a wydobyć.

Polecam się...

http://forum.radioparty.pl/topic/62042-porady-dotyczace-tworzenia-muzyki-miksu/

No gratuluje, bardzo fajne, odstaw projekt na kilka miesięcy i wróć do niego jak będziesz miał większą wiedzę w zakresie miksu, bo narazie wydobyta jest tu 1/10 energii jaką można z tego wykrzesać. A i breakdown nieco przynudza.

Trzeba by tego snare'a wydobyć.

Polecam się...

Porady dotyczące tworzenia muzyki/ miksu. - Nauka / Porady / Szkolenia - Forum radioparty.pl - muzyka klubowa, techno, dance, club, house, trance

To nie jest utwór skończony tylko takie demko wstawiłem.Sprawdzam czy się będzie podobać czy nie. ;) Jak coś wstawie już całą oficjalną wersję zobaczysz jakie będzie pier*****ęcie! ;p

Pozdro!

Edytowane przez DjDamianU

good job!

co do miksu, tj. wyżej, mozna duuuuzo wiecej wyciagnac zapewne z tego bardzo dobrego utworu. Nie jestem jakims specjalistą,lecz na moje ucho troche trzea tam poprawic,aby zapanował ład, mi rowniez breakdown przeszkadza, mogłby byc nieco moniejszy, moze jakis dodatkowy pad..w sumie niewiem, Twoja produkcja,Twoj aranż, Twoj problem :P ale porady mozesz zasiegnac u Smerfa on zapewne Ci pomoze i kto wie co z tego bedzie, powodzenia w dalszych projektach.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...