Skocz do zawartości
Jaccob Adlers

Problemy z shoutcastem + Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko! A więc .. Miałem formata kompa. Zainstalowałem winampa i shoutcasta 1.9.0 po formacie, wszystkie kodeki itp itd.. i przychodzi dzień grania audycji na stacji radiowej... Włączam Winampa, shoutcast sie odpala wszystko pięknie i ładnie ale jak podłączam się pod serwer, shoutcast nie wysyła pakietów (bajtów) (tam koło licznika ile już gramy jest wysyłanie) ale licznik grania ładnie leci.. Brak wysyłania pakietów oznacza że ludzie nie słyszą tych wypocin które mixuje.. Chyba wszyscy o tym wiemy.. Zauważyłem iż po zamknięciu winampa razem z shoutcastem wszystkie wypełnione kolumny się resetują... Nie mogę też wejść w opcje ACC+.. Jaki jest problem? Ktoś już tak miał ? Przypominam iż wszystkie kolumny wypisuje poprawnie .. Posiadam Windows 7 64bit SP2.. Proszę o pomoc i z góry dzięki!

Sam używam 1.9.0 na Windows 7 :)

Co do AAC musisz dodać pewien plik (mi to kiedyś pomogło). Wykonaj takie czynności (wyłącz winampa):

1. Pobierz ten plik (nscrt.dll) - KLIKNIJ, ABY POBRAĆ - Jest on spakowany więc otwórz WinRar'em najlepiej.

2. Wejdź do folderu gdzie masz zainstalowanego winampa.

3. Wklej pobrany plik do głównego folderu winampa.

4. Odpal winampa wraz z SC i sprawdź.

A co do zapisywania danych spróbuj pobrać tego SC: Zippyshare.com - shoutcast-dsp-1-9-0-windows.exe

Sam używam :P

• Upvote 1