Skocz do zawartości
Razorr

[17.12.2012] matth�w vs. Razorr - Hardstyle Resurrection III (X-mas Edition)

Rekomendowane odpowiedzi

matthĂw vs. Razorr - Hardstyle Resurrection III (X-mas Edition)

Size: 173 MB

Quality: 320 kbps

Time: 75:30

matthĂw:

01. Atmozfearz - Mental Atmosphere

02. Zatox - Tanz Electrik (The R3bels Remix)

03. Tuneboy - Housensation (DJ Isaac Remix)

04. Bass Modulators - Anthem Of Summer

05. Showtek - F-Track (Extended Mix)

06. Bruno Power - Mandala

07. Da Tweekaz & Coone - Born in the 80's

08. Donkey Rollers - No One Can Stop Us (Showtek Kwartjes Remix)

Razorr:

09. Dj Thera - Do You Know Who I Am

10. Hardstyle Mafia - Can't Get You Back

11. B-Twinz - An Evil Story

12. Dark Pact - The Howl

13. Blackburn - Without Warning

14. Chris One - Sin City

15. Tatanka - Arabika

16. Noisecontrollers - E=NC2

17. Sound Intenserz - Jingle Bells (2012 Edit)

Matthew jak zwykle będzie mówił że nie umie grać itd. ale szczerze powiem że coraz lepiej mu idą te przejścia, chłop robi postepy :D Jeśli chodzi o mój part to chciałem wam pokazać jaka jest różnica pomiędzy Hardstyle, Raw-style, a Nu-style (w secie odpowiednia kolejność) żeby każdy kto jest laikiem w tej dziedzinie wiedział czego słucha i co mu się podoba, a ostatni track to taki bonus z okazji Świąt Bożego Narodzenia :D Wesołych Świąt :D

Edytowane przez Razorr
  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesłuchane :) A teraz czas na opinię..

Co do partu Mefja, to przejścia są oke.. Wykonane poprawnie, więc wszystko jest w porządku D: Muzycznie na początku zamuła, nie moje klimaty :( Dopiero od Mandala się zaczyna gra i tez za ten wał masz od Dejneska buzi w czółko :* Przypomniałeś mi klasyk <3 Do końca już było godnie :)

Part Razorr'a :> Hmm, bardziej trafił do mnie, Rawy <3 Hardstyle Mafia, Blackburn - Without Warning, Chris One <3 Nadupiało opór D: A ostatni wał, tłumaczę to tym, że idą święta, więc wypadało to zagrać ; * xD

Ogólnie secik dla mnie 8 / 10 \O/ Hardstyle'u już prawie w cale nie słucham, ale własnie takie seciki mnie "ratują", gdzie mogę sobie przysiąść i przypomnieć troszkie :serce:

Pjonteczki Panowie (:

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja cos napisze, wypadaloby nie ? :D co do mojego parta no to pryz tym co zrobil Razor... mogloby rownie dobrze nie byc :D ku&^* mac czlowieku zmiazdzyles mi leb 3ma kawalkami z rzedu xD jakze moje nerki ucierpialy, jakze moje uszy sie radowaly haha xD swietnie dograles swoj part swetnie dobrales kawlaki ten ostatnio to pewnie jak psize Daniel, 4fun :D jak mnie cos najdzie jeszcze to zedytuje posta, mam nadzieje ze sie ludziom spodoba calosc :)

ps.

HO HO HO MOTHERFUCKERs !

:D

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LadyM

ajjjjj pomimo tego że na codzień nie słucham hardstyle to tutaj zrobiłam wyjątek i przesłuchałam seta :) Wytrzymałam do końca chociaż myślałam na początku że moje uszy wytrzymają tylko 15 minut hahaha

Powiem tak...cieszę się że przesłuchałam tego seta gdyż była mi potrzebna taka energia jaką uzyskałam słuchając hardstyle :D

Bardzo przypadła mi do gustu nuta z ok 25 minuty :)

no i co mnie zaskoczyło...ostatni kawałek hahaha

Brawo chłopaki za dobrą robotę ;)

Pozdrawiam

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie również podobał się Wasz secior. :) Obydwie części nieźle "łupią". :D Niesamowicie się tego słucha późnym wieczorkiem przez słuchawki... :)

Mam nadzieję, że nie poprzestaniecie na tym i już wkrótce będzie można usłyszeć od Was coś nowego... ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to sciągam i potem napisze Swoja opinie ;> Bójta sie chłopaki 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo muszę przyznać, iż dawno nie słuchałem takiego stylu. Tym bardziej miło mi było wtapiać się w te mocne brzmienia. Jak dla mnie to wspaniały secik po raz kolejny kapitalnie przygotowany i sklejony. Tu nie może być nic innego jak tylko pozytywna opinia. Oby tak dalej chłopaki :piwo:

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ignorek

Zajefajny secik chłopaki. Słuchałem o 3 w nocy i na prawdę dostałem potężnego kopa na odmulenie ;) Dobra robota, czekam na kolejny.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec wróciłam ale ;> nie bede sie rozpisywac ;> bo brak weny

Fakt , Nie moje klimaty, ale set Mata lepszy niz Razorka , zarowno technicznie i jak muzycznie.

Nie jest żle ale mogło być lepiej ;> Stac Was na wiecej ;> Przejścia byly hmmm raz dobre a raz wpadki ;>

ale czekam na nastepną dawke emocji :>

bez obrazy ;>

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Secik jak najbardziej miły i przyjemny dla ucha, przejścia nie są najlepsze ale Wam to można wybaczyć. Muzycznie to bajka <3 Czekam z niecierpliwością na następne sety :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...