Skocz do zawartości
Gość AwesomeBrotherzTeam

[30.12.12]Ke$ha - Sweet Nothing Die Young (ABT Remix)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AwesomeBrotherzTeam

Tak mamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BMat

To super :) Ogólnie nie mój gatunek, ale nutka spoko, tak sądzę. Jedynie zlikwidowałbym te przerwy, np. 1:07 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

Te przerwy specjalnie zrobilismy za porozumieniem pozostalych członków formacji ABT;) Moim zdaniem jest tak lepiej do odsluchu niz ciągłym rytmem.

Edytowane przez AwesomeBrotherzTeam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BMat

OK, spoko, ja tylko stwierdzam, że mi się nie podoba ;) A to jest pre czy już po masteringu ;)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

Mastering

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

Staramy się wykonywac naszą pracę jak najlepiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Japitole nie mastering, którym zajmują się inzynieży dźwięku lezy tylko miks i kiedy sie ludzie nauczą to rozróżniać :D Te przerwy w utworze są fatalne, nie da się ich znieść, a ta część od 2.20 nei wiem skąd wytrzaśnięta ale nie pasuje kompletnie, mam wrażenie, że to z już profesjonalnego utworu, może oryginał albo jakiś miks, ale w 64kbps który totalnei się z resztą nie klei.

Powodzenia

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BMat

Creativo -> ja to odróżniam, chciałem się tylko dowiedzieć... to, że mix leży nie znaczy chyba, że nie było masteringu...

Edytowane przez Ingrossor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Początek i koniec jest wasz ale reszta to pocięte, albo nałożone na siebie mp3 innych producentów. Od 1:04 do 1:30 jest wyciety kawalek z piosenki "Calvin Harris Ft. Florence Welch - Sweet Nothing (Qulinez Remix)". Jak Dla mnie może to być Bootleg albo Mushup a nie remix ,bo remix raczej powinien się składać w całośći z własnego pomysłu. Ale każdy ma swoje zdanie :).Spróbujcie coś zrobić swojego od początku do końca :D

Edytowane przez adrido1995
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BMat

To ci dopiero :o Właściwie to nie powinienem oceniać po tylko jednym odsłuchu, bo wiele rzeczy mi ucieka...

Edytowane przez Ingrossor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to sie mówi nie należy oceniac kśiążki po okładce :P

Jeszcze jedno: żebyście się nie zdziwli że wam z zippy usuną piosenkę tak jak to było z One Day (ABT Remix)...

i gdybyście się chociaż trochę postarali dodalibyście jakieś filtry miedzy tymi przejsciami czy cos w tym stylu, żeby nie były takie suche :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

co do wypowiedzi adrido1995 tak to jest z qulinez'a refren .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

a co do One Day to dalej sie trzyma na zippy tylko za pierwszym razem po jednym dniu zostalo usuniete ^^ od tego czasu przez tydzien utrzymuje się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

adrido1995 dzięki za rady zeby zrobic cos swojego od poczatku do konca , lecz narazie tworzymy cos podchodzące do remixu lecz to są Mash Up'y w większości ale też staramy się robić remixy , pozdrawiam. W niedalekiej przyszlosci cos od poczatku do konca stworzymy we wlasnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

adrido1995 dzięki za rady zeby zrobic cos swojego od poczatku do konca , lecz narazie tworzymy cos podchodzące do remixu lecz to są Mash Up'y w większości ale też staramy się robić remixy , pozdrawiam. W niedalekiej przyszlosci cos od poczatku do konca stworzymy we wlasnym zakresie.

Okej :) Będę czekał :)

Jak będziecie potrzebowali jakiś rad to piszcie do mnie na PW ;p jak dam rade to coś pomóc to odpisze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czyli przypisywanie czyichś kawałków jako swoje ciąg dalszy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sie chlopak przyznal ze wykozystali inna nutke:D hahh zreszta watpie abyscie posiadali prawa do wokalu..

Edytowane przez szymon2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

szymon takie uwagi zachowaj dla siebie , projekt był przemyslany i sporo czasu poswiecilismy na tego mash up'a więc powiem brzydko "zamknij się i rób co potrafisz najlepiej czyli obsrywanie innych " a sam wykaż się to z chęcią skomentuje twoją pracę. Temat do zamknięcia za duzo bezsensownych wypowiedzi. Nie pasuje nie słuchaj , nie oglądaj ,wyłącz głośnik ,Amen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AwesomeBrotherzTeam

I prosiłbym już o niewypowiadanie się na temat naszego projektu , podoba się słuchasz nie to głośniki zawsze można wyłączyć. [Temat do zamknięcia]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W polsce jest wolnosc slowa, moge napisac/powiedziec cokolwiek o czym chce. takze na tym forum. Ten dzial zostal stworzony raczej poto aby oceniac mlodych producentow. a ze sie rozwinela rozmowa w twoim temacie.. nic na to nie poradze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.