Skocz do zawartości
Siwy07

RMX 30 / VDJ gra tylko 1 Kanalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ;)

Mam taki maly problem , dzis dostalem RMX 30 i chcialem go podlaczyc do kompa pod VDJ bo zanim kupie Playery troche czasu minie.

Tak wiec podlaczylem CH 1 z Zielonym wyjsciem w karcie dzwiekowej , CH 2 Do Czarnego wejscia w karcie i Master pod Wieze..

Gdy odpalam VDJ i odpalam mp3 to gra mi tylko z jednego Kanalu.. crossfader lewo prawo i tak dalej gra tylko ten jeden Kanal..

Do tego gdy w VDJ odpale mp3 na 2 dekach to dalej gra mi tylko z jednego kanalu grajac obie nuty na raz ...

Mysle , ze sie polapiecie :D

Podłącz Rec do wejścia line in, jezeli chcesz nagrac jakis set albo cos. A VDJ ustaw tak: Advanced config, a potem Deck 1 - tutaj daj swój głośnik - Output 1&2 potem Deck 2 - swój głośnik - Output 3&4 potem Record Loopback - Podst sterownik przechwytywania dzwieku - Input 1&2. Pamietaj tez ze w panelu sterowania musisz miec ustawione głośniki kwadrofoniczne

Najlepiej Karta Dźwiękowa 4.1 Minimum Bo Ta Z Płyty Głównej To Jeden Wielki Szajs...

A Co Do Ustawień W VDJ Tam Coś Przestawić Trzeba To Wiem :P

Jak To Nie Pomoże To Masz Kable Źle Po Podłączane :)

Sam Miałem Z Tym Problem Ale Szybko Się Uporałem :D

Nawet Na Karteczce Mam To Zapisane Jak To Podłączałem By Wiedzieć W Razie Przemeblowania xD

Ja Tam Posiadam Mikser Też Reloop'a Tyle Że Rmx 20 Silver A To Praktycznie To Samo :)

• Upvote 1

Dzisiaj bede podlaczal wszystko na nowo , ale raczej nie ma opcji zeby bylo cos zle w kablach , w VDJ moze i tak.. Bede kombinowal ;) Karte mam 4:1 , jesli ktos ma RMX 30 i podpinal pod VDJ i wszystko bylo ok niech tez sie wypowie albo pw ;)

Ewentualnie jesli ktos z Górnego Śląska mialby playerki jakies w domu i bylby tak chetny pomoc to chetnie bym podjechal i bysmy sprawdzili dokladnie czy wszystko dziala :elemeledudki:drunk.gifdrunk.gifdrunk.gifdrunk.gif

Jesli ktos bylby chetny zapraszam pw ;)

@@ Doczytalem sie , ze na karcie zintegrowanej 4:1 nie bedzie dzialal mikser prawidlowo , to prawda?

Edytowane przez Siwy07

Generalnie gram na playerach, ale jak trzeba to podłączam się do kompa rmx 30stką . Karta muzyk ustawiona na 4.1 , w VDJ (polecam wersje 6.0 pro).

W VDJ (zdj) zobacz jak ustawioneee, powinno cykać jak ta lala !!

http://iv.pl/images/08467338252323753329.jpg

Ehhh... Byl jeden kabel uszkodzony .. Ale dobra mam teraz wszystko ok , tylko tak graja 2 kanaly ( 1 pod zielony , 2 pod Pomaranczowy bo na czarnym nie dziala). Alee dam crossfadera na lewo graja mi 2 kanaly na raz , jak dam go na lewo gra tylko kanal 1.. Nie wiem chyba rozwiazaniem bedzie kupno nowej karty zewnetrznej i granie na 2..

Ustawienia VDJ

24pe3io.png

Nie wazne jakbym tam przestawil kolejnosci zawsze crossfader na prawo gra mi ch1 , tylko zmienia sie odtwarzanie :) CH 1 to deck 2 a CH 2 deck 1.

Edytowane przez Siwy07